Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Jeśli potrzeba nam samochodu tymczasowo w Rzeszowie wiele wypożyczalni aut oferuje nam usługi

Auto jest dla wielu osób niezbędnym środkiem lokomocji. W wypadku, kiedy po kolizji nasze auto zostaje na pewien czas unieruchomione, posiadamy szansę skorzystać z samochodu tymczasowego.

białe auto
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Auto zastępcze Rzeszów jest zagwarantowane, kiedy staramy się o nie z tytułu OC sprawcy karambolu (więcej informacji). Tymczasowe auto, albo zwrot kosztów za transport jest nam zagwarantowany na podstawie kodeksu cywilnego, na podstawie którego ubezpieczyciel jest zobligowany do zapłacenia normalnych następstw strat. Zarówno w przypadku otrzymania samochodu zastępczego z tytułu OC lub AC pojazd ten nie przysługuje nam w nieskończoność.

Zazwyczaj TU zapewnia nam auto na tyle dni ile potrzebujemy na naprawienie, bądź zakup nowego pojazdu jeżeli tamten przejdź skalnik.pl został na dobre zniszczony. Jeśli odkładamy za długo i zaniedbujemy tą kwestię, po ustalonym w umowie okresie samochód zostanie nam zabrany.

Przed użyczeniem samochodu tymczasowego powinno się złożyć w towarzystwie ubezpieczeniowym sprawcy należyte oświadczenie, że zamierzamy skorzystać właśnie z owego rozwiązania. Aby nie stwierdzono, że zamiar wynajmu auta zastępczego jest bezpodstawna, powinno się zaakcentować, że pojazd jest nam niezbędny, bowiem służy nam np. do dojazdu do pracy, bądź dowożeniu latorośli do szkoły.Umowa ubezpieczeniowa autocasco jest dobrowolną umową cywilną i jej okoliczności charakteryzują strony ją zawierające. Jeżeli w umowie przewidziany został taki zapis, przysługuje nam darmowy najem pojazdu zastępczego. Wypożyczalnia aut w Rzeszowie oferuje pojazdy zastępcze przeróżnej klasy. Należy również podkreślić, że jeżeli z winy ubezpieczyciela nie otrzymamy należnego pojazdu, który należy nam się z polisy autocasco, możemy pożyczyć auto (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) na własny koszt i starać się o zwrot wydatków.

Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Możemy po zgłoszeniu szkody ubezpieczycielowi udać się do wypożyczalni, gdzie dostarczymy jedynie numer szkody i numer polisy sprawcy kolizji. Wtedy wypożyczalnia dokona wszelkich formalności i w naszym imieniu rozliczy się z firmą ubezpieczeniową. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, aby koszt wynajmu odpowiadała przeciętnym wartościom w regionie, bowiem ubezpieczający jest w stanie odmówić pełnej refundacji najmu samochodu.