Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Wzorzyste pocztówki – warto podtrzymywać tradycję

Nadchodzą święta, więc warto jak najbardziej pomyśleć o spędzeniu czasu z najbliższymi. Mamy to szczęście, jeżeli możemy razem z innymi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim planach i ważnych wydarzeniach. Nie zawsze natomiast taka możliwość, by się wspólnie spotkać istnieje. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o najbliższych, choćby wysyłając do nich kartki pocztowe. Dzisiaj ten obyczaj jest coraz mniej popularny, ponieważ wolimy zatelefonować, przesłać smsa lub porozmawiać przez internet. Każdy sposób jest rzecz jasna dobry, jeżeli dzięki temu podtrzymujemy jak najbardziej relacje z bliskimi. Jednakże tradycyjne sposoby, tak jak wymienione wyżej wysyłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpi.


pisanie listu
Author: Kristina D.C. Hoeppner
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj poligrafia jest mocno rozwinięta (zob.: papier firmowy Szczecin), tym samym kartki pocztowe są naprawdę atrakcyjne. Oczywiście wybór pod tym względem jest szeroki: od najprostszych kartek, z wydrukowanym zdjęciem, po te trójwymiarowe, które może zagwarantować tylko drukarnia posiadająca specjalne oprzyrządowanie. Bardzo godnym uwagi rozwiązaniem, jakie na pewno docenią nasi bliscy, jest zrobienie takiej kartki także własnoręcznie. Wystarczy w tym celu kupić dosłownie kilka przyborów i chwilę pomyśleć co chcielibyśmy aby znalazło się na takiej kartce, a samo zrobienie będzie o wiele łatwiejsze niż myślimy. Prawdą jest, że w praktyce bardzo często po prostu nie chce nam się brać za tego rodzaju rzeczy lub – jak to często tłumaczymy – nie mamy na to czasu. Jednakże taka kartka własnoręcznie wykonana, ani nie jest droga, ani nie jest wielce pracochłonna, natomiast może być dla adresata bardzo miłą niespodzianką.

Źródło: pocztówka


listy
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
W końcu, jak przyzwyczailiśmy się już do smsów, czy widorozmów, kiedy nagle pojawi się w naszej skrzynce list z przesłaną do nas kartką, zapewne będziemy mile zaskoczeni. Tego typu drobiazgi są niezwykle ważne, tym bardziej w świecie, w którym większość rzeczy możemy kupić – robiąc coś samodzielnie pokazujemy, że nam zależy na adresacie, że chcemy mu dać coś oryginalnego i poświęcić na to swój czas i energię.

Zbliżone informacje opublikowano tu - więcej zobaczysz na stronie, którą również warto poznać. Oczywiście jeśli omawiana tematyka jest według Ciebie godna uwagi.

Większość adresatów, na pewno tego rodzaju działania doceni.