Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/marincountybirding.com/includes/menu.inc).

Polecane miejsca na krótki urlop podczas ferii, które są w zimie

Poszukując inspiracji na wakacyjny wyjazd coraz więcej osób kieruje się w kierunku egzotycznych krajów. Wynika to z paru rzeczy. Przede wszystkim ludzie zarabiają coraz więcej, a tym samym mają możliwość pojechania gdzieś dalej. Poza tym oferty turystyczne takich właśnie krajów są w zimie, kiedy w naszej części świata najczęściej będą mrozy. A w krajach azjatyckich czy afrykańskich w tym okresie świeci słońce i są doskonałe warunki do odpoczynku. Przykładowo coraz większą popularnością wśród klientów biur podróży cieszą się wakacje Dubaj. Kraj ten do niedawna był znany tylko z wydobycia ropy, ale w pewnym momencie zdecydowano się postawić w nim na turystykę. I to turystykę przez duże T, dla turystów jacy mają określone potrzeby i będą w stanie za nie odpowiednio zapłacić . Włącznie z tym, że zostały w Dubaju wybudowane sztuczne wyspy z ekskluzywną bazą hotelową, i szereg innych atrakcji słynnych na cały świat. Lecz Dubaj stał się także ekskluzywnym światowym centrum handlu, mają tam swoje sklepy wszystkie liczące się marki na świecie.
Dubaj
Source: pixabay.com


Na wyprzedaże, które odbywają się na początku roku przyjeżdża do tego kraju ogromna liczba turystów, którzy planują zakupić jakieś atrakcyjne towary w dobrej cenie, a równocześnie odpocząć miło na przepięknych plażach. Równie śliczne plaże ma następny kraj chętnie odwiedzany przez turystów czyli Tajlandia (opinie na nasz temat) (kliknij tutaj). Tajlandia oferuje całkowicie odmienny rodzaj wypoczynku niż Dubaj. Leżąc w zupełnie innym klimacie może poszczycić się wspaniałą przyrodą, nie tylko nad morzem, lecz również w głębi lądu.Bez wątpienia atrakcją Tajlandii są liczne zabytki, liczące czasem i parę tysięcy lat. Tajlandia to także miejsce, które odwiedzają spragnieni mocniejszych wrażeń panowie, niezliczone kluby, dyskoteki i bary zachęcają do całonocnego szaleństwa (poznaj egzotyczne miejsca). Najlepszym okresem na Tajlandia wycieczki jest nasza zima, więc jeśli ktoś chce złapać nieco słońca w grudniu czy styczniu, to może tam spokojnie pojechać. Pośród popularnych miejsc na zimowe wyjazdy można także wymienić inne kraje afrykańskie, przykładowo Kenię czy RPA.