basen

Największy kompleks wód termalnych w polskich Tatrach

termy
Author: Agencja PR Pan Pikto
Source: Agencja PR Pan Pikto
Siła wód geotermalnych pochodzących z ciepłych źródeł nazywanych cieplicami znana już była w starożytnym Rzymie. Wody te są nader mocno zmineralizowane. Nasz kompleks "Woda zdrowia Ci przyda" usytuowany jest w znanym wszystkim Zakopanem.

Tatry na wakacje

zakopane
Source: www.morguefile.com
Polska jest wspaniałym krajem. Nie mówią tak wyłącznie jej dumni obywatele, ale przede wszystkim turyści z zagranicy (do przykładowo modnej ostatnio Białki co przeglądając oferty choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie zaskakuje). My, Polacy, mamy kilka klejnotów. Jednym ze skarbów narodowych są strzeliste Tatry.

Przeglądamy oferty - gdzie można zatrzymać się będąc w Bieszczadach?

pensjonat w górach
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Turyści z całej Polski zjeżdżają się w obszary Bieszczadów przez cały rok. Zimową porą można jeździć na nartach, w okresie letnim chętniej zdobywa się szczyty górskie wędrując szlakami turystycznymi. W większości przypadków spędza się tam kilka bądź kilkanaście dni, więc warto zapoznać się z propozycjami pensjonatów, w jakich będziemy mogli się zatrzymać.

Siła uzdrawiających właściwości, zarazem dla kondycji psychicznej jak i fizycznej. Ośrodki SPA w naszym kraju

Są chwile, kiedy każdy z nas potrzebuje oderwać się od codziennej rutyny i poddać się chwili relaksu. Czasami brakuje nam energii lub po prostu chcemy poczuć się lepiej we własnym ciele. Niektórzy preferują spędzać czas w ruchu, inni natomiast decydują się na spokój i komfort. Jedno nie musi wykluczać drugiego!

Ziemia Kłodzka skrywa w sobie cudowne atrakcję zarówno dla smyków jak i ludzi dorosłych

Kotlina kłodzka
Author: Ian Petersen
Source: http://www.flickr.com
Kapitalna kraina, skrywająca w sobie historyczne zdarzenia oraz wiele przygód. Kotlina Kłodzka to okręg otoczony górzystymi wzniesieniami. Jest także znana z zdrowotnych strumyków wody mineralnej. Są tam także spore zamki i strażnice rycerskie konstruowane w ważnych punktach. Więc jest to wyśmienite położenie, jakie posiada wiele zagadek, wyczekujących wyłącznie na to byś je odnalazł.

Dokąd najlepiej pojechać na letni urlop, żeby zapewnić sobie najwięcej atrakcji?

hotel w górach
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Wiosną przychodzi okres, kiedy powinno się rozpocząć planować lato. Najpierw powinniśmy wybrać termin, który zgłosimy kierownikowi a dopiero potem poszukać miejsce destynacji. Lista możliwych kierunków jest długa. Co jednak możemy wybrać aby zapewnić sobie, jak najwięcej zabawy?

Wakacje w mieście

wakacje w mieście
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Na ten czas nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można powiedzieć, że liczyły dni do tego uroczystego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie rozpoczną się dni wolne od nauki. Przez cały rok nasze pociechy sumiennie wypełniały swoje obowiązki. Robiły zadania domowe, walczyły o najwyższe noty i starały się nie chuliganić. Również w domu starały pomagać. Dlatego dzisiaj należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak zrobić, jeżeli nie stać nas na dwutygodniowe kolonie w jakiejś popularnej miejscowości?

Lato to czas wczasów i tak znanego w naszym kraju grillowania

fototapety kwiaty
Author: DA
Piękna\Najpiękniejsza aura, długie dni i wakacje - to razem zachęca do balkonowej aktywności zwanej grillowaniem. Jak ojczyzna rozległa wszyscy choć raz w sezonie urlopowym robią grilla dla rodziny i znajomych. Coraz bardziej popularne stają się grille elektryczne, które możemy użytkować nawet na niewielkich tarasach i nie zawadzać sąsiadom.

Gdzie warto zrelaksować się, czyli jakiego typu obiekty oferują polskie miasta

odpoczynek
Author: Take Back Your Health Conference
Source: http://www.flickr.com
Na pewno każdy z nas chce czasem odpoczynku. Stres, ciągła praca, domowe zadania – to mimo wszystko może wykończyć. Z tego powodu można raz na pewien czas zafundować sobie troszkę relaksu. Co są w stanie zaoferować polskie miejscowości dla tych, którzy szukają odpoczynku? Gdzie możemy się udać? Wśród dużych miast takich, jak na przykład Rzeszów, Lublin czy Wrocław bez żadnego kłopotu odszukać warto niejeden hotel, który ma do zaproponowania idealne warunki do odpoczywania.

Szukasz noclegu w Szklarskiej Porębie?

hotel w górach
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Karkonosze są najwyższym pasmem górskim Sudetów. Głównym pasmem górskim przebiega granica polsko-czeska. Najwyższym szczytem Karkonoszy jest Śnieżka.Charakterystycznym elementem karkonoskiego krajobrazu są urokliwe formy skalne, nazywane potocznie skałkami. Góry te, pomimo niedużej wysokości, posiadają wyraźnie ukształtowane piętra roślinne. Choć roślinność Karkonoszy została na przestrzeni wieków znacznie przekształcona przez aktywność człowieka, należy do najbardziej bujnych i najcenniejszych w całych Sudetach. Oprócz krajobrazów Karkonosze znane są z wód leczniczych i uzdrowisk. Rejony te każdego roku odwiedzane są przez wielu turystów. W górach Karkonoskich znaleźć można zatem wiele hoteli.