Azja

Wiele egzotycznych miejsc jest łatwo dostępnych dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym

wrocławskie kamienice
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Luksusowa wycieczka wakacyjna do egzotycznych państw takich, jak np. Japonia, Meksyk, czy Ekwador nie jest tania. W wydatkach wielu z nas, to odpowiednik kilkumiesięcznej pensji. Mimo to amatorów takie wyjazdów jest wielu.

Niesamowite eskapady do wschodniej Azji dostępne w promocyjnych

Wielki Budda Sri Lanka
Orientalna podróż do Azji

Podróże są idealnym źródłem wiedzy i intrygujących doznań. Jeździmy w nieznane, po to, aby przeżyć przygodę, poznać nowe kultury, poczuć ekscytację. Podczas podróży do orientalnej i multikolorowej Azji, człowiek może przeżyć historię, która zapadnie mu w pamięci do końca życia.

Egzotyczne podróże, czyli prawdziwa przygoda życia

egzotyka
Author: Timothy J Carroll
Source: http://www.flickr.com
Do wakacji już tylko kilkanaście tygodni. Na pewno należy więc już dzisiaj pomyśleć nad tym, gdzie chcielibyśmy je spędzić. Bardzo duża część ludzi decyduje się na wakacje w kraju. Jest to oczywiście rozwiązanie najtańsze. Są mimo wszystko i tacy, którzy decydują się egzotyczne wyprawy i każdy odpoczynek starają się spędzić w miejscu o innym klimacie, kulturze oraz mentalności ludzi. Egzotyczne wyprawy to z pewnością wielka przygoda życia. Gdzie warto się wybrać?

Wyśnione wczasy z najbliższymi? Udaj się nad polskie morze.

bałtyk, polskie morze
Source: flickr.com
Współcześnie posiadamy nieograniczone opcje na spędzenie wakacji. Niektórzy ludzie odwiedzają odległe kontynenty, jak Ameryka czy Afryka. Inni kursują po Europie, używając ofert niedrogich linii lotniczych. Kolejni wybierają piesze przeprawy po polskich Tatrach. Lecz nadal mnóstwo ludzi wybiera nasze Bałtyckie morze jako miejsce wakacyjnej wycieczki. Nic w tym zaskakującego, jest to w końcu alternatywa atrakcyjna zarówno dla rodziców z dziećmi jak i dla wielu młodych ludzi. Poza tym, mamy tutaj do wyboru bardzo ciekawe warunki zakwaterowania.

Teraz na urlop można jechać w najodleglejsze regiony świata, a z biurem turystycznym bywa to proste i wygodne

Lecący samolot
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Już nie potrzeba ograniczać się do typowych wczasów nad morzem, kiedy w biurach podróży czeka tak dużo cudownych wycieczek oraz wypraw. Teraz można pojechać gdziekolwiek się zechce, trzeba jedynie zgromadzić na to środki.


Zupełnie inna kultura oczekuje na ciebie

Urlop w stolicy Tajlandii czyli informacje o tym, co trzeba wiedzieć wybierając się do tego miasta.

Bangkok
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Zmniejszające się ceny połączeń lotniczych powodują, że dalekie, egzotyczne kraje zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością wśród urlopowiczów. Jednym z częściej wybieranych kierunków na wakacyjne wyjazdy są kraje południowej Azji, pośród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.