Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jednym z najpopularniejszych kierunków wakacji jest polskie morze. Od lat zachwyca turystów swoim pięknem, jest także gwarancją udanego wypoczynku. Duża część z nas przynajmniej raz odwiedziła nadmorskie tereny. Wakacje nad Bałtykiem nie muszą być tylko spędzaniem czasu na plaży.


Morze Bałtyckie
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Jest wiele miejsc, które oferują nam także inne ciekawe atrakcje. Jednym z tego typu miejsc jest Łeba, która co roku przyciąga mnóstwo turystów. Oprócz pięknej plaży możemy w tym miejscu odwiedzić kilka ciekawych muzeów. Zarówno dzieci jak również rodzice znajdą tutaj coś dla siebie. Wakacje nad Bałtykiem to bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, w przypadku gór czasami trudno jest zabrać dziecko na długie wycieczki po górskich szlakach. Polskie morze oferuje nam niesamowity wypoczynek, nie tylko w sezonie letnim. Jak powszechnie wiadomo, niezwykle popularne są również wyjazdy nad morze - moja strona - w porze jesiennej. Takie wyjazdy są bardzo korzystne dla naszego zdrowia ze względu na duże stężenie jodu w nadmorskim powietrzu. Dlatego też osoby, które mają kłopoty z tarczycą chętnie wybierają Łebę tudzież inne nadmorskie miasta jako miejsce wypoczynku.

Gdy szukamy pensjonatu bądź kwatery Łeba ma ofercie mnóstwo miejsc, w których można się zatrzymać. Warto jednak zrobić to odpowiednio wcześnie, ponieważ w sezonie wakacyjnym zainteresowanie noclegami jest stosunkowo duże. Jeżeli już mamy zabukowany nocleg w pensjonacie lub zarezerwowane kwatery Łeba zaskoczy nas liczbą atrakcji, jakie możemy w niej odnaleźć. Najpopularniejszym miejscem są Wydmy Ruchome, które rok rocznie odwiedza wielu turystów. Z wierzchołka Góry Łąckiej możemy obserwować wspaniałe widoki na okoliczne, nadbałtyckie tereny, które oczarują każdego kto odwiedzi to miejsce. Jednym z najpiękniejszych widoków nad morzem jest zachód słońca. Będąc w pobliżu morza warto udać się na plażę, żeby ujrzeć ten nieziemski widok, który sprawi, iż na pewno odwiedzimy polskie morze po raz kolejny.


wakacje nad morzem
Author: Cristian Bortes
Source: http://www.flickr.com
Wakacje nad Morzem Bałtyckim mogą być niezwykle ciekawe. Dodatkowo jeżeli chcemy spędzić urlop z dziećmi znajdą one tutaj bardzo dużo atrakcji. Łeba jest jednym z miast, które warto przynajmniej raz odwiedzić, spędzając urlop nad Bałtykiem - ile kosztują kwatery w Łebie.

Nagrania