Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Kite wyjazdy stają się obecnie coraz bardziej atrakcyjne, bo kitesurfing jest intrygującą dyscypliną sportową, która jest dziś praktykowania przez niemało osób. Kitesurfing, w inny sposób nazywany jako kiteboarding jest to fascynujący sport wodny, który dostarcza istotnie morza adrenaliny i wspaniałych emocji!
Sport ekstremalny
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Jest to odmiana surfingu, analogiczna pod poniektórymi względami do windsurfingu, jednakże w tej dyscyplinie sportowej da się zauważyć inny sposób prowadzenia deski - jest ona kierowana na krawędzi, tak jak w toku jazdy na fali (w analogiczny tryb wiedzie się deskę na snowboardzie). Co więcej zamiast zwykłego, klasycznego żagla, w kitesurfingu stosuje się pewną odmianę latawca, jaki trzyma się na specjalnej uprzęży przypiętej do kitesurfera i znajduje się w całkiem sporej odległości od niego.Sport ten jest obecnie uprawiany na nadzwyczaj wielką skalę, kitesurfing praktykuje się zarówno na wodach słodkowodnych, jak też w wodach morskich, na przykład na wybrzeżu Bałtyku. Jeśli intryguje Cię nauka kitesurfingu (http://summermotion.pl/) to mnóstwo placówek oferuje aktualnie kompetentne kursy i szkolenia, i także kite wyjazdy, na których możesz w teorii i praktyce poznać wszystkie reguły oraz tajniki tej nadzwyczajnej dyscypliny sportowej. Wyjazdy - kliknij i sprawdź - takie są oferowane rozmaitym grupom osób, zarówno amatorom, którzy dopiero zamyślają uczyć się kitesurfingu (summermotion.pl/wyjazdy/wyjazdy-kite/1), jak również specjalistom, którzy posiadają już duże doświadczenie w tej dyscyplinie sportowej. Takie kite wyjazdy mogą być niezmiernie ciekawe, bowiem łączy je wspaniała zabawa, zdobywanie nowych doświadczeń a także nawiązywanie nowiuteńkich znajomości i przyjaźni.

Na takim wyjeździe na pewno każdy będzie się znakomicie bawił, tym bardziej, że możesz też zwiedzić ciekawe, intrygujące miejsca. Kite wyjazdy są aranżowane na niesłychanie dużą skalę, nie wyłącznie w Polsce, ale także za granicą, daje Ci to więc ewentualność poznania nowych, nierzadko egzotycznych miejsc i intrygującej kultury.

Nagrania