Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jesteś członkiem organizacji harcerskich bądź skautowych? Potrzebne ci stosowne umundurowanie, akcesoria i ekwipunek, bez którego nie można się obyć w czasie planowanych eskapad? Składnica harcerska online to najlepsze miejsce na takie zakupy. Co możemy tam znaleźć?

Przede wszystkim wspomniane powyżej umundurowanie, do którego > www.stajniaiskra.pl/ wchodzą bluzy, spódnice, spodnie oraz spodenki, nakrycia głowy, a także fartuchy. Umundurowanie musi być zrobione z dobrej jakości, przepuszczalnej tkaniny. Dzięki temu harcerze mają uczucie komfortu, a ubranie nie blokuje ich ruchów. Jeśli tkanina jest dobra, mundurek nie spierze się w praniu, ani się nie skurczy.

harcerska składnica
Author: Leslie Science & Nature Center
Source: http://www.flickr.com
Należy też pamiętać o beretach harcerskich, dostępnych w wielu kolorach oraz chustach, których kolor zależy od drużyny, do jakiej należymy. Chusty mają trójkątne kształty, a dzięki zróżnicowanej kolorystyce każdy kupi odpowiedni produkt. Harcerze częstokrotnie udają się na obozy, dlatego należy też wyposażyć się w podstawowy ekwipunek.

Namioty zazwyczaj są zagwarantowane, lecz musimy kupić dobry plecak, do którego (opinie na nasz temat-kliknij na to łącze) schowamy to, co będzie nam niezbędne. Zapewne nie obejdziemy się bez karimaty, menażki na wodę, śpiwora, zapobiegającego przed wychłodzeniem w nocy, latarki oraz kubka. Harcerze często też mają nieduże scyzoryki, a na wędrówki po lesie przydatny będzie kompas. W drużynie nauczą się nimi posługiwać i nigdy się nie zgubią. Składnica harcerska online oferuje poza tym wiele dodatków, m.in. plakietki z godłem kraju albo srebrne guziki - sklep harcerskiMożna je dołączyć do umundurowania. Warto też mieć ciekawe książki, np. śpiewniki, aby szybciej nauczyć się piosenek śpiewanych w drużynie. Zamówione artykuły najczęściej dostarczane są kurierem, zatem nie musimy martwić się, iż paczka nie dojdzie albo dotrze w gorszym stanie.

Z przynależnością do organizacji harcerskich związanych jest wiele zalet, a do najistotniejszych zaliczają się walory wychowawcze. I małe zuchy, i starsi harcerze mają możliwość przyswoić sobie istotne umiejętności i nabyć cechy, jakie przydadzą im się w dalszym życiu, więc dobrze stać się ich członkiem. Oprócz tego w harcerstwie można znaleźć wiele przyjaźni, które mogą trwać całe życie.

Nagrania