Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Kto z nas nie marzy o wspaniałych urlopach? Kiedy spędzamy w pracy kolejny stresujący dzień marzymy,żeby w ogóle gdzieś się wybrać, nieistotne gdzie, tylko chcemy się gdziekolwiek udać. Zupełnie inaczej, gdy posiadamy opcję wybrania wyjazdu, wówczas staramy się podejmować się jak najdoskonalszego wyboru. A szans posiadamy bezsprzecznie wiele, są one coraz lepsze i ciekawsze. Nie musimy już się zastanawiać, ponieważ czekają na nas odległe kraje jak Dominikana czy Tajlandia.

last minute tajlandia
Author: J. Triepke
Source: http://www.flickr.com
Wyspa Dominikana to jedna z najładniejszych wysp leżąca na archipelagu Wielkich Antyli. Od północy jest otoczona Oceanem Atlantyckim, zaś od południa wodami Morza Karaibskiego. Wyspa bez wątpienia dzieli się między dwa kraje , wschód to Republika Dominikany, a biedniejszy zachód to Republika Haiti. Sfera centralna wyspy jest pokryta górami, równocześnie zarośnięta jest deszczowymi lasami.Jest wspaniała do pieszych wycieczek czy wspinaczki górskiej. Na wybrzeżu karaibskim i atlantyckim panują idealne warunki do trenowania sportów i wylegiwania się na piaszczystej, malowniczej, czystej plaży. Dominikanę zdobył Krzysztof Kolumb i już wtedy przedstawiał wyspę jako raj na ziemi. Jego rację można dostrzec gołym okiem. Nie dość, że jest tu wspaniale, to mieszkańcy Dominikany są bardzo mili i przyjaźni. Zawsze chętnie pomagają. Wakacje Dominikana to bez wątpienia dobry wybór. Tak samo można stwierdzić o wczasach w Tajlandii, np. link do artykułu eccotravel. Tajlandia (więcej pod tym linkiem) to jeden z najchętniej odwiedzanych państw Azji. Jest to bardzo popularny cel wakacyjnych wyjazdów, ale także wypadów trampingowych, a nawet podróży poślubnych.

Wycieczki na Białoruś
Source: www.oliviaforever.pl
Od wielu lat nieustannie przyciąga rzesze odwiedzających ze wszystkich zakątków świata. W Tajlandii znaleźć możemy mnóstwo słońca i multum tropikalnych doświadczeń. Tajlandia posiada bardzo dużo do zaprezentowania turystom. Najpierw jest to piękna i niezwykle bogata kultura, cudowni, pomocni i uśmiechnięci obywatele, walory turystyczne i pogoda, o jakiej w naszym kraju możemy tylko pomarzyć. Chcesz odwiedzić raj? Tajlandia jest la ciebie, szukaj last minute tajlandia.

Nagrania