Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Dość ciężko sobie wyobrażać aktualny świat bez profesjonalnej fotografii. W sumie to niełatwo jest mieć świadomość, jaki świat byłby smutny, gdyby nie to, że mamy okazję wykonywać fotografie. Jesteśmy wręcz zalewani zdjęciami, bo dostęp do aparatów, szczególnie tych, które są w komórkach, jest dość powszechny.
Już nikogo to nie zadziwia, że w smartfonie wprowadzono aparat dość dokładny, zbliżonynawet jakością do mnóstwa niezwykle prostych, ale jednak aparatów fotograficznych. Co więcej, reklama, biznes i inne dziedziny życia wymagają znacznego rozwoju tez w tej dziedzinie.

Na szczęście osoby odpowiedzialne za coraz bardziej zupełnie nowe sposoby w fotografii, mocno pracują nad czymś, co będzie zmieniać nasz świat. Jeszcze jakiś czas temu zdjęcia cyfrowe były innowacyjne, dzisiaj są wręcz na porządku dziennym. Dzisiaj w podobnej, jak kiedyś sytuacji są na przykład zdjęcia 3D - przykłady na www.otofoto360.pl. Nie są jeszcze tak powszechne, jak normalne zdjęcia, więc skorzystanie z nich na pewno gwarantuje spodziewany efekt - zachwyt klientów, kontrahentów i pozostałych osób, do których kierujemy swój przekaz. Prawdopodobnie za jakiś czas będzie to standard i obowiązek, bez którego nie ma co prezentować swojej oferty, dzisiaj to jeszcze jednak nowość.

Tak samo fotografia obrotowa. Technologia, która pozwala na zrealizowanie takie właśnie prezentacji tak naprawdę nie jest znana od dziś.
Aparat fotograficzny
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością zaś użycie tego rodzaju technologii w służbie funkcjonowania różnorodnych branż, sprawia że mamy szansę bez wątpienia zadziwić potencjalnego klienta. Dzięki podaniu naszemu klientowi prezentacji 360 stopni ma on szansę obcowania z produktem, jakiej nie miał do tej pory. Dzięki tej fotografii klient jest w stanie obejrzeć przedmiot ze wszystkich stron, a także zrobić zbliżenie na intrygujący go fragment. Co interesujące, można tego typu zdjęcia zachowywać w wielu formatach, jak GIF czy format flesh. Jednocześnie, prezentację bez problemu można zapisać w formacie avi, aby odtwarzać ją na dowolnym odtwarzaczu video. Kiedy więc są tego rodzaju szanse, aż szkoda, by z nich nie skorzystać, zwłaszcza że wkrótce tego rodzaju fotografia może już być bardzo powszechna.

Nagrania