Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

W czasie wakacji sporo z nas udaje się nad Morze Bałtyckie. Wybierając się do w najwyższym stopniu popularnych miejscowości, narażamy się na kolosalne wydatki. Dobrze jest wziąć pod obserwację mniejsze ośrodki, w jakich nie tylko nie musimy przedzierać się przez tłumy na plaży, jednak też mniej wydamy za zakwaterowanie oraz utrzymanie.


Przytulna mieścina, jaką są Dąbki to nadbałtycka wioska uzdrowiskowa. Przyciąga co roku w sezonie pożądliwych morza turystów. To świetna lokalizacja dla nastawionych na przebojowe spędzenie czasu, ale również dla szukających odpoczynku i tańszych wczasów. Od kilku lat swój raj znajdują tutaj młodzież, miłośnicy windsurfingu oraz pozostałych sportów wodnych. Miejscowe pensjonaty oferują pokoje w niższych cenach aniżeli w oddalonym o około 8 km Darłowie. Klimat jest przyjemny i kojący, a podróżnicy, jacy wyselekcjonują Dąbki jako punkt swojego urlopu, nie będą skarżyć się z racji tłumów na plaży.

plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
Piaszczysta plaża, rozłączona od miasta paskiem sosnowego lasu, jest jedną z najpiękniejszych i w najwyższym stopniu zadbanych nad naszym morzem. Domki letniskowe nad morzem w Dąbkach można wynająć tanio, ponieważ już nieraz od 15 zł za osobę. W przybliżeniu 7 km od Mielna, nastrojowe Sarbinowo, to również wyborne miejsce na wczasy nad morzem Bałtyckim. Ma wszystko czego oczekujemy od nadbałtyckiego kurortu, w szczególności estetyczne i obszerne plaże. Na odpoczynek chętnie przyjeżdżają tutaj rodziny z dziećmi jak również podróżnicy, którzy pożądają wypocząć od miejskiego szumu i nie wydać nazbyt dużej kwoty pieniędzy w trakcie wakacji. Miejscowość mieści w sobie szeroką bazę noclegową, wyśmienitą ofertę gastronomiczną, a koszta tutaj są korzystniejsze niż w pobliskim dużym ośrodku urlopowym, jakim jest Mielno. Ceny noclegów wahają się od 15 zł do plus minus 25 zł za osobę (sprawdź ofertę).


By wypocząć w sezonie letnim w żadnym wypadku nie jesteśmy zmuszeni tracić wielu gotówki. Wakacje nad morzem bałtyckim potrafią być szampańskim wyjściem dla osób poszukujących sposobu zarówno na bezczynny jak i aktywny urlop (www.ruszajwpolske.pl). Da się również dzierżawić domki letniskowe nad morzem tanio. Nie zostaje nic innego, jak tylko poszukiwać propozycji.

Nagrania