Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Pragnącym interesująco spędzić swój wolny czas zawsze serdecznie zalecam grywanie na konsolach! W końcu konsole są fantastyczne, chociaż naturalnie bardzo dobrze wiem, iż często gracze mogą się ze mną nie zgodzić. Jednak uważam, że xbox i inne konsole są w sumie jednymi z najwspanialszych wynalazków XX i XXI wieku. Zapewne to mocno subiektywny osąd, ale swojej opinii o konsolach w żadnym razie nie mogę zmienić.

Chcę także napisać, iż niesamowite są różnego rodzaju turnieje konsolowe - jakiś czas temu brałem w takowym udział. Muszę napisać, że takowy rodzaj interakcji z resztą graczy to coś świetnego. Ogólnie nie zająłem wysokiego miejsca, ale wynik i tak nie jest istotny. Takie turnieje w sumie można organizować z własnymi znajomymi - moim zdaniem granie na Xbox (xbox na ppe.pl) czy ps3 to jedna z najlepszych rozrywek, więc można powiedzieć, że jestem wielkim fanem konsol. A nie jestem krezusem...

xbox
Source: http://www.morguefile.com/
Co zatem powinniśmy robić, aby dużo taniej kupować gry playstation (kliknij o playstation na portalu ppe.pl), itp.? Cóż, istnieje ciekawe wyjście dla absolutnie każdego gracza - czyli nie ma większego kłopotu z zakupem sporo tańszych gierek! Strzałem w dziesiątkę jest to, aby kupić je w serwisie aukcyjnym. Prawda jest taka, że kiedy znajomi widzą moją wielką kolekcję gierek na konsole, najzwyczajniej w świecie wychodzą z założenia, że tak naprawdę wydałem na nią bardzo duże pieniądze. Jednak uzupełniłem ją niemal za bezcen. To pokazuje, iż jeśli się postaramy, jesteśmy w stanie niemało zyskać. Kliknij sprawdź tu.

Oczywiście tak czy siak w żadnym razie nie można wychodzić z założenia, że owe gry będą porysowane, itp. Tylko jeden raz byłem niezadowolony z jakości gierek - chociaż tak naprawdę to była moja wina, bo najzwyczajniej w świecie w nieodpowiedni sposób się za to zabrałem... A więc krótko podsumowując: szukasz ciekawego zajęcia, które na dodatek wcale nie musi powodować, iż będziesz wydawał na nie wielkie pieniądze? W takim razie strzałem w dziesiątkę są właśnie konsole. Na pewno nie zmienię własnego zdania, to akurat coś pewnego. I czy można mi się w sumie jakoś dziwić?

Nagrania