Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Marzysz o niezapomnianym urlopie? Masz dość wycieczek w góry, które choć bezustannie zniewalają cię malowniczymi widokami, to już odrobinkę się znudziły? Nad morze natomiast wyjeżdżałeś co roku jako dziecko? Dlatego pora zaplanować coś nowego.

Wakacje w Costa Del Sol
Source: iiimillenium.pl
Poznaj sposób na doskonałe wakacje – Indie na pewno na długo zapadną w twej pamięci i takiego urlopu pozazdroszczą ci wszyscy przyjaciele (sprawdź tutaj). Powinieneś tylko wiedzieć, jak należy zaaranżować wyjazd, by niczym się nie martwić i spokojnie zwiedzać ten przepiękny kraj. Najdogodniejszą opcją jest wykorzystanie oferty biura turystycznego.

To doskonałe wyjście dla osób nie znających języka angielskiego, gdyż biuro zorganizuje całą podróż, zaczynając od przelotu na miejsce, przez zakwaterowanie oraz wyżywienie, jak również dostępne na miejscu atrakcje. Każdy dzień jest sumiennie zaaranżowany na oglądanie zabytków, co pozwala nam poznać wspaniałe zakątki, lecz nie daje nam zbyt dużo wolności. Musimy trzymać się grupy, a czasu wolnego nie ma wiele, zatem możemy czuć się trochę ograniczeni. Jeśli doceniasz swobodę i język nie jest dla ciebie przeszkodą, lepiej jest zdecydować się na indywidualny wyjazd.

czytaj więcej
Source: http://www.eccotravel.eu/
Bez wątpienia jest to tańsza opcja, ale stale musimy mieć rękę na pulsie. Na początku szukamy najbardziej sprzyjającej oferty przelotu, równocześnie kupując sprawdzony przewodnik po kraju. Z niego dowiesz się, w jakich miejscach najlepiej jest zamówić komfortowy nocleg, a także w których restauracjach podają apetyczne posiłki. Jeżeli chodzi o hotel, dobrze jest zarezerwować pokój na jedną noc, aby móc się przemieszczać oraz zwiedzać kraj. Nie będziemy się skupiać na jednym miasteczku, tylko podróżując po Indiach wyszukamy nocleg tam, gdzie akurat tego dnia zawitamy.Nie zapominajmy, aby jadać w miejscach, w których jest sporo ludzi, co umożliwi nam uniknąć zatrucia, które może zepsuć nasze plany wakacyjne. Na koniec należy wspomnieć o pośrednim rozwiązaniu – lecimy do kraju sami, ale na miejscu korzystamy z propozycji tamtejszej agencji turystycznej, która planuje przejazdy i zwiedzanie zabytków. To również wygodna opcja, ale wymaga chociaż minimalnej znajomości języka. Teraz już orientujesz się, jak zaplanować fantastyczny urlop. Indie zapraszają do odwiedzin.

Nagrania