Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Co raz gorętsze dni sprawiają, że nie możemy się doczekać zasłużonego wakacyjnego wyjazdu. Przez cały rok tęskniliśmy za porządnym odpoczynkiem. Codzienne obowiązki powodują, że brak nam sił na wszystko, nawet na odpoczynek. Zresztą, my już nie potrafimy właściwie wypoczywać. Ciągle dokądś pędzimy.


Wyspy Kanaryjskie
Source: www.wyspykanaryjskie.com
W pracy jesteśmy nieustannie narażeni na stres, który okazuje się być wyjątkowo niebezpieczny dla naszego organizmu. W domu z kolei czekają na nas codzienne kłopoty, problemy z najbliższymi i rozmaite kwestie, które trzeba błyskawicznie rozwiązać.

Dlatego kiedy czujemy, że wakacje już tuż tuż, momentalnie chce nam się żyć. Właściwie, jedynie myśl o urlopie pomaga nam w jakiś sposób wytrwać w pracy. Jeśli dotąd nie zarezerwowaliśmy noclegów, to najwyższa pora to zrobić. W innym wypadku może nie być dla nas pokoi w najlepszych kurortach. Modnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów są tropikalne wyspy. Uwielbiamy relaksować się na gorących plażach i kąpać się w lazurowym morzu. Pobyt w tego typu miejscach zapewnia nam wspaniałą aurę. Myślisz gdzie wyruszyć na wakacyjny urlop? Odwiedź naszą stronę - propozycje wakacji 2015

Bez wątpienia nie rozczarują nas wakacje na Wyspach Kanaryjskich. Zastaniemy tam wszystko, co jest nam konieczne do właściwego wypoczynku. Zwłaszcza, cudowne, atrakcyjne plaże, gdzie możemy oddać się słodkiemu lenistwu. Wczasy na Gran Canaria to gwarancja pięknej pogody. Starożytni Grecy mówili o tym archipelagu „wyspy szczęśliwe”. Musimy przekonać się na swojej skórze, czy rzeczywiście tak jest. Dlatego warto upolować last minute na Teneryfę. Kraj ten żyje przede wszystkim z turystyki, stąd też na pewno nie będziemy mieć problemu z odnalezieniem noclegów, czy przytulnych kafejek, w których przyjemnie spędzimy czas. Poznaj polecane oferty turystycznych wypraw: http://www.orlica.pl/egzotyka


wakacje w Chorwacji
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
Pobyt na Lanzarote last minute z pewnością nas zrelaksuje. W końcu będziemy mieli okazję oderwać się od szarej rzeczywistości. Malownicze widoki oraz uprzejmi i towarzyscy tubylcy podziałają na nas jak balsam. Fuerteventura last minute oferuje nam także mnóstwo atrakcji, takich jak zabawy na plaży, kluby dyskotekowe, czy eleganckie restauracje, w których spróbujemy wyśmienitych potraw.

Nagrania