Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
O wspaniałym odpoczynku rozmarzamy się przez cały rok. Więc należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon wypoczynkowy tuż tuż. Broszury agencji turystycznych pełne są zapierających dech w piersiach obrazków zagranicznych kurortów. Zanim po raz kolejny wybierzemy wypoczynek za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie trzeba wyjeżdżać aż tak daleko, by dobrze odpocząć?
Pozazdrościliśmy Włochom ich wspaniałych miast, pełnych wąskich uliczek, gwarnych i pełnych wigoru! A przecież w Polsce jest dużo takich miejsc. Choć burzliwe czasy wojen zdemolowały całkowicie wiele polskich miast, to jednak jest, co podziwiać i czym się zachwycać. Trzeba się wnikliwie rozglądnąć. Okaże się, że wyjątkowe miejsca są tuż obok nas. Planując wakacyjne przejażdżki, rozejrzyjmy się po bliskiej okolicy- na pewno gdzieś jest zamaskowana autentyczna perełka.Oświetlenie ciągu komunikacyjnego
Jeśli zabrakło nam możliwości na dokładne zbadanie otoczenia, postawmy na pewne punkty. Z pewnością nikogo nie musimy nakłaniać na dłuższy pobyt w Kazimierzu Dolnym. To renesansowe miasteczko od lat przyciąga wczasowiczów. Dobre położenie, malownicza okolica oraz niewątpliwy urok tego miasta sprawiają, że nie chcemy stamtąd wyjeżdżać. Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek - domki kempingowe w Mielnie - w tym miasteczku, to nie będzie najmniejszego problemu- dostatecznie łatwo znajdziemy oferty noclegów w Kazimierzu (http://www.eholiday.pl/noclegi-kazimierz_dolny-17101.html) i nie będzie nas to kosztowało dużo.

Wspaniale spędzimy również wakacyjny wypoczynek wypoczynek na podlasiu w sąsiadującym Sandomierzu.To miasto jest bardzo podobne do włoskich miasteczek. Zabytkowe, pełne uroku i pełne odwiedzających. Jest to idealna pozycja na weekendowy odpoczynek. Na nasze niezmierne szczęście Polska obfituje w takie miejscowości, które chwalą się rosnącą popularnością. Ciągle możemy w nich znaleźć wyjątkowy spokój i kojącą ciszę, o którą tak trudno w rozbudowanych miastach. Mają swoją historię, mity, legendy. Oferta noclegów w Szczawnicy, Nałęczowie, Augustowie, Kłodzku, czy Chęcinach z pewnością dostarczą nam wiele przyjemnych emocji oraz na dłuższy czas zapadną nam w pamięci, a sama podróż może się okazać zdecydowanie tańszawyjazdu do Włoch.


Author: S.D.

Nagrania