Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wakacje to istotny czas, który trzeba przeznaczyć na wypoczynek, a także na wyjątkowe doświadczenia. To pewne, że po roku wytężonej pracy każdy myśli jedynie o opalaniu się na gorącej plaży, spożywając z przyjemnością lodowatego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy co roku masowo udają się na wakacje do ciepłych krajów, takich jak m.in. Maroko. Można powiedzieć, że są to wyjątkowo ograne cele wycieczek, które na dodatek nie zapewniają mnóstwa niezapomnianych przeżyć.


wakacje, wczasy
Source: http://www.eccoholiday.com/
Osoby, które chcą niepowtarzalnych przeżyć, powinny wybrać się na wschód. Najciekawszym miejscem dla krajowych turystów jest Krym. Na tym półwyspie leży wiele urokliwych miejscowości letniskowych, w których miło spędzicie czas na opalaniu się na piasku i zwiedzaniu zabytków. Fajnym miejscem jest Teodozja, która oferuje złociste plaże i wygodny dojazd do lokalnych atrakcji dla odwiedzających. Znaczącym dla rodaków punktem jest Jałta, czyli miasto, w którym Alianci zadecydowali o granicach Polski po zakończeniu II Wojny Światowej. Niedaleko miejscowości położony jest wystawny pałac – tam odbyła się wymieniona w tekście konferencja. Blisko również można zobaczyć ogród z niezwykłymi roślinami.

Dla osób, które nie lubią gorących klimatów, zalecamy podróż do miasta stołecznego Ukrainy. Kijów oferuje wiele zabytków, w tym czarujące kościoły i dzielnicę artystyczną. Nie należy zapominać również o Lwowie, przeszłej polskiej stolicy kultury, która teraz odzyskuje dawny blask. Do tej pięknej miejscowości z naszego kraju jest prosto udać się na wakacje, z nad granicy kursują marszrutki, funkcjonuje też wygodne połączenie samolotami.


O ile cierpisz na brak pieniędzy, musisz spędzić czasu na polowanie na oferty – najczęściej najbardziej korzystną okazją jest last minute z Eccoholiday z któregoś biura podróży. Warto zapisać się na stronach przedsiębiorstw podróżniczych, by dostawać raz na jakiś czas wiadomości z aktualnymi promocjami. Tak żadna promocja nie minie niezauważona.


Source:

Nagrania