Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jest parę takich dni w roku, które są dla nas bardzo ważne. Robimy więc wszystko, by stały się szczególne i niezapomniane. Tego rodzaju dniem jest bez wątpienia Sylwester. Powitanie Nowego Roku to niezwykle wiekowy zwyczaj, który symbolizuje rozpoczęcie nowego żywota. Można wszystko rozpocząć od początku. Dostajemy od niebios jeszcze jedną szansę, aby zmienić naszą egzystencję. Dlatego ta chwila jest dla nas tak bardzo istotna. Uwielbiamy świętować Sylwestra otoczeni przez ludzi, których kochamy. Życzymy sobie tej nocy wszystkiego, co najcudowniejsze oraz spełnienia wszelkich marzeń.
fajerwerki na niebie
Author: Gold Braun
Source: http://www.flickr.com
Sposobów na przeżycie sylwestrowej nocy jest całe mnóstwo. Bardzo modne są wielkie imprezy. Wielkie miasta robią olbrzymie fety na głównych placach. Odbywają się koncerty popularnych gwiazd, jak również wspaniałe konkursy dla publiki. Co raz chętniej bawimy się w małym gronie, na domówkach. Jest to na pewno tani sylwester (zweryfikuj u źródła). Można wtedy podzielić się obowiązkami albo zrobić zrzutkę i wspólnie pojechać po potrzebne smakołyki i napitki. Bardzo często organizowane są imprezy z motywem przewodnim, na których obowiązuje przebranie. Jest to doskonały pomysł na cudowną zabawę, którą z pewnością długo będziemy pamiętać.Kochamy także sylwester - jesteśmy tutaj - w górach (odkryj więcej na stronie eholiday.pl). W tym wypadku można skorzystać z kilku opcji. Zdecydowanie najdroższy jest pobyt w modnych kurortach. Za to można wziąć udział w szykownym balu, pełnym wybornych przysmaków i przeróżnych atrakcji. Jeżeli nie stać nas na taką pompę, można skrzyknąć przyjaciół i wynająć domek. To bardziej oszczędna propozycja. Wspaniałe pejzaże oraz kominek z buchającym ogniem to wymarzona sceneria dla intymnej kolacji we dwoje. Dwuosobowy Sylwester to także niezwykle częsty sposób na powitanie Nowego Roku.

Góry to też wspaniała gratka dla wszystkich amatorów sportów zimowych. Wiele ośrodków w popularnych miejscach wypoczynkowych oferuje bardzo wysoki standard usług. Będziemy też mile zaskoczeni jakością wyposażenia oraz sprzętu.
Sylwester w górach daje rozmaite możliwości. Wszystko zależy od naszych upodobań.

Nagrania