Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Majorka uważana jest za najciekawszą wyspę w basenie Morza Śródziemnego i raj dla odwiedzających. Jeżeli zatem mamy dość przygnębiającej pogody w Polsce i chcemy wyjechać do miejsca, w którym będziemy przechadzać się po gorącym piasku, to Majorka jest doskonałym rozwiązaniem.


Jeśli lubimy piękne zatoki, rozległe plaże z drobnym piaskiem, to wycieczka na Majorkę będzie znakomitym rozwiązaniem dla nas.


Na wyspie znajdziemy dużo wspaniałych kurortów, gdzie z pewnością wypoczniemy oraz będziemy się fantastycznie bawić. Tutaj nawet wyjątkowo wymagający turysta odnajdzie coś dla siebie. Jeżeli zatem ciekawi nas Majorka wycieczka z dobrym biurem podróży może być doskonałym pomysłem. Dobrze będzie jednak zabukować miejsca odpowiednio wcześnie, gdyż jest to niesłychanie popularne miejsce.
hiszpańskie wybrzeże
Author: Jorge Franganillo
Source: http://www.flickr.com


Majorka jest rajem dla ludzi, którzy kochają się świetnie bawić oraz wylegiwać się godzinami na plaży. Ponadto możemy tutaj żeglować, serfować, grać w tenisa oraz bawić się w klubach do białego rana. Nie brakuje naturalnie świetnych knajp, w których spróbujemy potraw kuchni lokalnej. Jeżeli więc zaciekawiła nas Majorka wycieczka z porządnym biurem podróży z pewnością będzie spełnieniem naszych snów. Warto powiedzieć, że na wyspie znajdziemy też mnóstwo interesujących zabytków oraz odwiedzimy miejscowość, gdzie odpoczywał Chopin.


Doskonałym pomysłem może być przeglądnięcie propozycji kilku biur podróży i poustawianie alertów, być może uda nam się znaleźć jakąś ciekawą promocję last minute oraz sporo zaoszczędzimy.

Nagrania