Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Darłówko - najlepszy propozycja na urlop 2014|Wakacje w Darłówku

Morze, mewa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Usytuowana jest u ujścia do Bałtyku rzeki Wieprzy, która dzieli ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy ułatwia most zwodzony wybudowany w latach 80. XX, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego typu zabytkiem w kraju.

Wakacje w mieście

wakacje w mieście
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Na ten czas nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można powiedzieć, że odliczały dni do tego uroczystego momentu, kiedy zabrzmi po raz ostatni dzwonek i wreszcie rozpoczną się dni wolne od nauki. Przez okrągły rok nasze dzieciaki sumiennie spełniały swoje zobowiązania. Odrabiały prace domowe, zdobywały najwyższe oceny i próbowały nie broić za bardzo. Także w gospodarstwie domowym próbowały się okazać pomocne. Dlatego teraz należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednakże uczynić, jeśli nie stać nas na wakacyjny pobyt w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?

Wskazane jest zapoznać się z twórczością Pink Floyd oraz to jak najprędzej

koncert
Source: http://www.morguefile.com/
Pochodząca z angielskiego Cambridge grupa Pink Floyd założona została w 1965 roku w Londynie. Twórczość tego zespołu określana była mianem rocka psychodelicznego oraz, w dalszym okresie, zaliczano ją do rocka progresywnego. Floydzi, jak zwykli ich określać fani, zakończyli swą działalność muzyczną w 2005 roku, lecz do dziś znajdują nieustannie coraz więcej entuzjastów na świecie, głównie wśród młodych ludzi. Młodzież pragnie poznawać klasykę ulubionego gatunku muzycznego, dlatego sięga po nieśmiertelne płyty Floydów.

Morza szum, ptaków śpiew - wczasy nad morzem

Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem wypatrujemy okresu urlopowego. Rozmarzają o nich zarówno dzieci, które przez cały czas pilnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy przesiadują w dusznych miejscach pracy. Co raz przyjemniejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia rozmarzamy o urlopie. W tajemnicy przed szefostwem, przeglądamy broszury biur wczasowych i projektujemy jedyny w swoim rodzaju wypoczynek.

Jak lubimy spędzać noc sylwestrową?

fajerwerki sylwestrowe
Author: 微醺漂移
Source: http://www.flickr.com
Jest kilka takich dni w roku, które są dla nas szczególnie ważne. Robimy więc co w naszej mocy, aby stały się szczególne i długo wspominane. Tego rodzaju momentem jest bez wątpienia Sylwester. Powitanie Nowego Roku to bardzo wiekowy zwyczaj, który symbolizuje rozpoczęcie nowego życia. Jesteśmy w stanie wszystko rozpocząć od początku. Otrzymujemy od losu następną szansę, by zmienić naszą egzystencję. Stąd też ta chwila jest dla nas tak niezwykle ważna. Lubimy świętować Sylwestra w towarzystwie naszych najbliższych. Życzymy sobie tego wieczoru wszystkiego, co najwspanialsze i spełnienia najskrytszych marzeń.
Subscribe to RSS - koncerty

Nagrania