Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wczasy w ostatniej chwili

Chorwacja - wakacje last minute
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Lato 2014 trwa już od wielu dni. Jeśli nie postawiłeś jeszcze na żaden wakacyjny wyjazd, nic straconego! Mnóstwo biur turystycznych oferuje swoim klientom wycieczki last minute – zwykle o wiele mniej kosztowne od tych tradycyjnych.

Czym przyciąga turystów Rewal? Czemu warto pojechać w ten rejon naszego wybrzeża? Czy jest to dobre miejsce na wyjazd z dzieciakami?

konferencja
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
wyjazd nad morze to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, aby lepiej poznać okolicę, aniżeli jedynie z perspektywy plażowego ręcznika.
Przykładowo, kiedy wybieramy się do Rewala, to warto wcześniej sprawdzić co dana okolica ma do zaoferowania.

Pieniny - właściwe na każde pory w roku

krajobraz - wakacje
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com
Obecnie mamy bardzo dużo różnych opcji wyjazdu na urlop. Możemy udać się w podróż po USA, kupując tani bilet do Chicago. Mamy szansę wyskoczyć na nastrojowy weekend do Rzymu, korzystając z promocji linii lotniczych. Jeśli chodzi o nasz kraj, największą popularnością cieszy się wybrzeże oraz Pojezierze Mazurskie, ze uwagi na opcję kąpieli wodnej. Lecz jeśli naprawdę pragniesz wypocząć, najlepsze będą Pieniny, nie tylko na wakacje.

Czy nad morzem są ośrodki, do których warto się wybrać? A może kwatery Jantar?

bałtyk plaża
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Niesamowicie popularnym zaciszem do spędzania wolnego czasu, zarazem dla Polaków, a także osób z zagranicy stało się nasze wybrzeże. Mimo faktu, że w Grecji woda jest krystalicznie czysta i bardzo gorąca, gro ludzi decyduje się na spędzenie urlopu nad Bałtykiem.

Rodos – idealne miejsce na wakacyjny urlop

wakacje
Author: Eder Fortunato
Source: http://www.flickr.com
Wśród będących własnością Grecji wysp jedną z tłumnie odwiedzanych przez osoby udające się na urlop jest znajdująca się na Morzu Egejskim wyspa Rodos. Na odwiedzających wyspę turystów czeka mnóstwo atrakcji: piękne plaże, ciekawe zabytki i przepiękna przyroda.

Wymarzony urlop

Tunezja
Author: Sergio Conti
Source: http://www.flickr.com
Długie piaszczyste wybrzeża, stara cywilizacja, urocze wioski, fascynująca pustynia, kurorty wschodniego wybrzeża i w niczym im nie ustępująca wyspa w sercu Morza Śródziemnego - Djerba, proponująca rozmaitość wodnych sportów - oto Tunezja od swej najlepszej strony.
Subscribe to RSS - wybrzeże

Nagrania