Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wczasy w Turcji

Last minute Turcja
Source: www.orlica.pl
Pragnąc znaleźć cudowną okazję na niezapomnianą podróż na Bliski Wschód, doskonałym pomysłem jest wybranie się do dobrego i profesjonalnego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży odznaczają się wyśmienitą organizacją oraz fascynującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt duże i zapewniają wszelkie zachcianki. W tej chwili dobre i fachowe biuro oferuje urlop w tak dalekie zakątki świata, jak ciepła i inspirująca Turcja. Jest to bez wątpienia kraj, którym każdy obieżyświat musi się dokładnie przyjrzeć. Takiego rodzaju wakacje to perfekcyjna oferta dla ludzi młodych spragnionych spokojnego odpoczynku na plaży, jak również okazji do nietuzinkowych zabaw i przygody z interesującą kulturą.

Jakie miejsca na mapie świata są godne uwagi?

warszawa wilanów
Author: Artur Malinowski
Source: http://www.flickr.com
Początkowo zwróćmy uwagę na Turcję - to kraj, który jest pełen kontrastów. Szczególnie w ostatnich latach są one bardziej zauważalne: głównie z tego powodu, że Turcja szybko rozwija się gospodarczo, lecz jednocześnie jest coraz bardziej konserwatywnym społeczeństwem. Trochę to dziwne, ale nie możemy zapominać, iż Turcja przez wiele lat była świeckim państwem, liberalnym pod względem obyczajowym. Niech zatem zainteresują nas mapy turcja- Istanbul, największe miasto w Turcji to tylko przyjemny początek. Smacznego kebaba!

Egzotyczne podróże - szansa na wymarzony odpoczynek i wspaniałe wakacje

Wyspy Kanaryjskie
Source: www.wyspykanaryjskie.com
W dwudziestym pierwszym wieku turystyka egzotyczna jest coraz popularniejsza – coraz więcej ludzi pragnie zobaczyć niezwykłe, zupełnie inne miejsca, jakich nigdy dotąd nie widzieli. Powszechna jest także chęć wakacji w ciepłych krajach wyróżniających się bajecznymi piaszczystymi plażami, przyjemnymi dla oka krajobrazami , a także krystalicznie przejrzystą wodą.
Subscribe to RSS - Turcja

Nagrania