Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Akcesoria niezbędne przy psiaku w domu

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Pies w mieszkaniu to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim decyzja musi być uprzedzona paroma etapami. Na początku, musimy odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Czy mamy czas na wychowywanie i wyprowadzanie psa na spacer? Czy ma się kto nim zająć w szczególnych sytuacjach jak pilny wyjazd? I co istotne, czy możemy o sobie powiedzieć "odpowiedzialni" i gotowi na opiekę nad nowym członkiem rodziny?

Jedna z mądrzejszych ras psów

Author: phwadsworth
Mastif tybetański jest nadzwyczaj piękną oraz niezwykle autentyczną rasą czworonogów, jego szczeniaki oceniane są jako niesłychanie cudowne oraz kolokwialnie pisząc miłe psiaki.

Czemu produkty dla zwierząt powinniśmy nabyć w sieci

Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Gdy decydujemy się na zwierzaka w domu powinniśmy pamiętać, że niezbędna okaże się nie tylko karma dla zwierzęcia, ale też akcesoria dla zwierząt i to akcesoria przeróżne. Począwszy od zabawek a kończąc na rzeczach do pielęgnacji sierści. Jeśli będziemy mieli psa, to niezbędne okażą się m.in. szczotki dla psów.

Wszystko co powinnaś dowiedzieć się o tresurze Twojego kota

Koty
Gdy myślimy o tym, żeby mieć w mieszkania jakiegoś zwierzaka często kupujemy psa albo kota. Kiedy wybieramy kota to mamy świadomość, że będzie go trudno wytresować. Zresztą wiele osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresurą bardziej kojarzy nam się pies.

Polecane psy stróżujące

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Zakup rasowego psa większość ludzi traktuje bardzo poważnie. Głównie dlatego, że jest to całkiem spory wydatek. Stąd też rasowy pies nierzadko jest czymś więcej niż tylko pupilkiem swojego właściciela. Drogi pies, tak samo jak drogi drogie auto potwierdza life style swojego właściciela.

Mleko dla kota jest bardzo ważnym elementem jego diety

kot
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
Gdy mamy jakiegoś zwierzaka, pragniemy żeby otrzymywał wszystko co najlepsze, gdyż tylko wtenczas będziemy posiadali gwarancję, że rozwija się on właściwie i jest w dobrym zdrowiu.

Czy wskazane jest kupować akcesoria dla psów za wykorzystaniem sieci internetowej?

mały York
Author: Anna Panáková
Source: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas posiada czy też chce posiadać czworonoga. Jest to bowiem nasz kompan na dobre i złe moment naszego życia. Kiedy po ciężkim dniu sprawowania naszych obowiązków w pracy, w naszym domu wita nas rozbawiony pies, niejednokrotnie szeroko się uśmiechamy.

Straż na czterech łapach

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie pełnił rolę czworonożnego stróża w domostwa to nie lada zadanie. Dobra wskazówka: rasa nie ma takiego znaczenia, jak to, jak jego wychowanie.

Gdy potrzebujemy stróża na czterech łapach

owczarek niemiecki
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie pilnował domostwa, jest równie istotny jak wybór sukni ślubnej czy marki samochodu. Lecz w przeciwieństwie do sukni czy auta, w przypadku psa mamy do czynienia z żywym stworzeniem, które może zawieść nasze oczekiwania. Wtedy nie możemy zlekceważyć jego przywiązania i miłości, lecz starać się by więź człowieka z psem była trwała i oparta na wzajemnym szacunku.
Subscribe to RSS - rasa

Nagrania