Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Straż na czterech łapach

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie pełnił rolę czworonożnego stróża w domu to spore wyzwanie. Najważniejsza rada: rasa nie ma takiego znaczenia, jak to, jakie miejsce znajdzie pies w domowym stadzie.

Polecane psy stróżujące

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Kupno rasowego psa większość osób traktuje bardzo poważnie. Przede wszystkim dlatego, że jest to duży wydatek. Stąd też rasowy pies nierzadko jest czymś więcej niż tylko pupilkiem swojego właściciela. Drogi pies, podobnie drogi samochód potwierdza status majątkowy swojego właściciela.

Wszystko co powinnaś dowiedzieć się o tresurze Twojego kota

Koty
Gdy zastanawiamy się nad tym, czy mieć w mieszkania jakiegoś zwierzaka często wybieramy psa lub kota. Gdy stawiamy na kota to jesteśmy świadomi tego, że będzie go ciężko wytresować. Zresztą wiele osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresowaniem bardziej kojarzy nam się pies.

Akcesoria niezbędne przy psiaku w domu

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Pies w mieszkaniu to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim musi to być prawdziwie przemyślana decyzja. Najpierw, musimy sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Czy mamy odpowiednią ilość czasu na tresowanie i chodzenie na spacery z psem? Czy ma się kogoś kto się nim zajmie w szczególnych momentach? I najważniejsze, czy możemy o sobie powiedzieć "odpowiedzialni" i gotowi na posiadanie psa?

Czy wskazane jest kupować akcesoria dla psów za wykorzystaniem sieci internetowej?

mały York
Author: Anna Panáková
Source: http://www.flickr.com
Niemalże każdy z nas posiada albo chce posiadać psa. Jest to bowiem nasz towarzysz na dobre i złe chwile naszego życia. Kiedy po męczącym dniu piastowania naszych obowiązków w pracy, w naszym domu wita nas wesoły pies, w szeregu przypadków szeroko się uśmiechamy.

Jedna z mądrzejszych ras psów

Author: phwadsworth
Mastif tybetański jest nadzwyczaj śliczną a także niezwykle autentyczną rasą psów, jego szczeniaki oceniane są jako nader czarowne oraz kolokwialnie pisząc słodkie psy.

Czemu produkty dla zwierząt powinniśmy nabyć w sieci

Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Gdy decydujemy się na zwierzaka w domu powinniśmy pamiętać, że niezbędna nie będzie jedynie karma dla zwierzęcia, ale również akcesoria dla zwierząt i to akcesoria przeróżne. Rozpoczynając od zabawek a kończąc na rzeczach do pielęgnacji sierści. Jeśli będziemy właścicielami psa, to konieczne okażą się między innymi szczotki dla psów.

Mleko dla kota jest bardzo ważnym elementem jego diety

kot
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
Gdy posiadamy jakiegoś czworonoga, pragniemy aby dostawał wszystko co wartościowe, bo tylko wówczas będziemy posiadali pewność, że rozwija się on prawidłowo i żyje w dobrym zdrowiu.

Gdy potrzebujemy stróża na czterech łapach

owczarek niemiecki
Author: Giles Williams
Source: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie strzegł domostwa, jest równie decydujący jak wybór sukni ślubnej czy marki samochodu. Jednak w przeciwieństwie do sukni i auta, gdy mowa o psie mamy do czynienia z żywym stworzeniem, które może zawieść nasze oczekiwania. Wtedy nie możemy zlekceważyć jego przywiązania i miłości, a starać się by więź człowieka z psem była trwała i oparta na wzajemnym zaufaniu.
Subscribe to RSS - rasa

Nagrania