Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Gdzie najlepiej na last minute

wakacje w grecji
Author: Dimitris Karkanis
Source: http://www.flickr.com
Biura podróży kuszą ofertami. Wakacje w pełni, nie dziwi więc fakt, że wszędzie pojawiają się oferty typu last minute. Każdy zapracowany przez cały rok urlopowicz śmiało może pojechać do z egzotycznych krajów nie wydając przy tym pokaźnej puli pieniędzy. Szkopuł jest jeden – trzeba dokładnie obserwować oferty biur podróży. Wystarczy bowiem kilka minut nieuwagi, aby przeoczyć kapitalną wycieczkę.

Wiele egzotycznych miejsc jest łatwo dostępnych dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym

wrocławskie kamienice
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Ekskluzywna wycieczka wakacyjna do egzotycznych krajów takich, jak między innymi. Japonia, Meksyk, czy Ekwador nie jest tania. Dla wielu z nas, jest to odpowiednik kilkumiesięcznej pensji. Pomimo to amatorów takie wyjazdów jest coraz więcej.

Wyjeżdżamy w góry - co kupić?

góry zimą
Source: pl.tripadvisor.com
Przygotowanie na wyprawę górską jest bardzo ważne - niestała i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są nierzadkie. Chociaż wyprawa w góry to zdrowa forma spędzania wolnego czasu, to może się groźnie zakończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to niezbędnik, solidne plecaki turystyczne i odzież to druga rzecz.

Jeżeli interesuje Cię market sportowy Wrocław jest miastem, w którym jest ich naprawdę mnóstwo - na bank odszukasz tam sandały Keen

Sushi
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wybrałeś się pierwszy raz na wyprawę w góry i natychmiast pokochałeś ten wysiłek fizyczny? Nie ma w tym nic paradoksalnego, bo jest to przyjemny, relaksujący i prócz tego tani sport.

Masz dosyć spędzania urlopu nad morzem? Ruszaj w Pieniny – na górskie wyprawy i kąpiele wśród średniowiecznych zamków

lokalizacja
Author: Diana Wieczorek
Doskonałe na pobyt z rodziną, wyjazd ze znajomymi czy weekendową wycieczkę we dwoje. Nieskazitelnie czyste jeziora, urzekające zabytki i zapierające dech w piersiach krajobrazy – to wszystko otrzymasz tylko w Pieninach.

Urlopowy czas to przede wszystkim wakacyjny wyjazd nad morze lub jezioro lub czynna forma wypoczynku, któremu mamy czas się wreszcie poświęcić

plecaki wolfgang
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Wyposażeni we właściwy sprzęt możemy bezpiecznie wyruszyć na uwielbiane wycieczki.


Ogromnie popularny obecnie, chociaż u nas jeszcze niewiele powszechny jest skitouring.

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Podróże urzekają wielu z nas. Jest przecież tyle ekscytujących miejsc na całym świecie, a także w naszym kraju.


restauracje słupsk
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Żeby w pełni cieszyć się z wycieczki należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
Author: Tomcio77
Source: http://www.flickr.com
rower
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com

Znakomite oferty biur podróży a apartamenty, noclegi i tanie loty Chorwacja

samolot
Author: Szmalback.pl
Source: Szmalback.pl
Planując wyjazd na urlop albo na wczasy z najbliższymi ważne jest znalezienie kompromisu. Malownicze, ulokowane blisko naszego kraju państwo – Chorwacja – stanowi cel wycieczek wielu spragnionych przygód ludzi. Patrząc na państwo takie jak apartamenty w Chorwacji powinno się zabukować zdecydowanie wcześniej, to jest przed początkiem sezonu. Wtedy ceny są niższe, a proponowane atrakcje na wysokim poziomie. Chorwacja stanowi także znakomitą bazę wypadową dla dalekich wycieczek, za czym przemawiają przede wszystkim interesujące dla wyjeżdżających ceny.

Wybierając się na urlopową rowerową wycieczkę pamiętajmy o zadbaniu o formę, jak również kluczowym oprzyrządowaniu i bezpieczeństwie

Namioty turystyczne
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Czas wakacyjny to dobra okazja na wycieczkę rowerową na łono natury nad wodę lub w leśne obszary. Jest jeszcze czas aby nabrać formy na aktywny wypoczynek na rowerze. To warunek konieczny jeśli planujemy jeździć na rowerową wyprawę poza dom nad wodę.
Subscribe to RSS - wycieczkę

Nagrania