Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Polecane miejsca na krótki urlop podczas ferii, które są w zimie

Tajlandia
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Szukając inspiracji na wakacyjny wyjazd coraz więcej osób kieruje się w kierunku egzotycznych miejsc. Wynika to z kilku rzeczy. Przede wszystkim ludzie zarabiają coraz więcej, a co za tym idzie mają okazję na pojechanie gdzieś dalej. Poza tym oferty turystyczne takich właśnie krajów są w zimie, kiedy w naszej części świata panują po prostu mrozy. A w krajach azjatyckich czy afrykańskich w tym okresie świeci słońce i są doskonałe warunki do wypoczynku.

Darłówko - najlepszy propozycja na urlop 2014|Wakacje w Darłówku

Morze, mewa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Zlokalizowana jest u ujścia do morza Bałtyckiego rzeki Wieprzy, która rozdziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy ułatwia most zwodzony wybudowany w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego rodzaju zabytkiem w Polsce.

Gdzie opłaca się pojechać na wakacje w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to prawdziwa udręka. Jak można się skoncentrować na codziennych powinnościach, kiedy na zewnątrz króluje tak cudowna pogoda? Ale kiedy tylko wyłapiemy możliwość, odcinamy się od codziennych spraw i myślimy o urlopie w tym roku. Wielu z nas ma skryte w najgłębszej szufladzie radosne ulotki agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie obserwuje, z zapałem je studiujemy, wyszukując atrakcyjnych ofert na wczasy.

Niezapomniany relaks nad polskim morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com
Mielno to popularna miejscowość turystyczna mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Razem z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, doskonale przystosowany by ugościć turystów planujących wczasy 2014 nad morzem Bałtyckim!

Bułgaria - ten zróżnicowany kraj olśni każdego

Spacer
Bardzo popularnym miejscem wakacyjnych wojaży naszych rodaków od kilku lat jest niezmiennie Bułgaria. To położone w południowo - wschodniej Europie państwo, kusi przede wszystkim pięknymi plażami, turkusową wodą i słonecznymi promieniami. Tutaj swoje miejsce znajdą także pasjonaci gór.

Jakie noclegi Chorwacja posiada stworzone dla turystów?

łódki
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Wystarczy wprowadzić noclegi Chorwacja. Udając się na wakacje, chcemy żeby było to miejsce jak najlepsze, z wieloma atrakcjami, lecz też z właściwie rozszerzoną bazą noclegową.

Turcja - tu obowiązują twarde zasady Islamu

Centrum Warszawy
Author: Radek Kołakowski
Source: http://www.flickr.com
Turcja jest krajem, w którym obowiązującą religią jest Islam, a to oczywiście niesie ze sobą pewne zakazy. Wybierając się tam na wakacje, powinniśmy ich przestrzegać, by nie narazić się miejscowym. Musimy pamiętać przede wszystkim o tym, by w strojach kąpielowych nie wychodzić poza plaże i nadmiernie nie okazywać sobie uczuć w miejscach publicznych.

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - opalanie czy aktywność?

wakacje w Hiszpanii
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Istnieje wiele metod na spędzanie wolnego czasu. Metody te są nierzadko uzależnione od indywidualnych upodobań, ale również od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większości osób termin urlop kojarzy się wyłącznie z letnimi wakacjami. Preferują oni najczęściej odpoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i dostęp do morza.

Wakacje o jakich marzyłeś

wakacje, wczasy
Source: http://www.eccoholiday.com/
Wakacje to bardzo ważny okres, który należy przeznaczyć na byczenie się, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To pewne, że po roku intensywne roboty każdy marzy jedynie o wylegiwaniu na gorącej plaży, spożywając z rozkoszą pysznego drinka. Tak właśnie planuje wielu mieszkańców Polski, którzy co roku gremialnie udają się na wakacje do gorących krajów, takich jak na przykład Maroko. Można powiedzieć, że są to bardzo ograne kierunki wycieczek, które poza tym nie gwarantują mnóstwa niezapomnianych przeżyć.

Pages

Subscribe to RSS - plaże

Nagrania