Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Egipt i Tunezja, czyli gdzie na wakacje?

plaża
Source: Future PR
Polskie lato nie porywa, może nawet poważnie drażnić. Zmarznięci potrzebujemy odpoczynku w ciepłych krajach. Właśnie last minute jest dobrym sposobem na trafiony wakacyjny wyjazd. Bez względu na porę roku ciepłe kraje doskonale pasują do pragnień. Spora grupa Polaków spędza odpoczynek w kraju, chociaż coraz częściej wygrywają zachcianki, a Wyspy Kanaryjskie i ich królowa – Fuerteventura – zwiedza każdego lata znowu więcej ludzi.

Egzotyczne wycieczki - już teraz zaplanuj tegoroczny urlop na pięknej Kubie

kuba wakacje
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Zima nie opuszcza naszego państwa, wobec tego możemy rozpocząć snuć marzenia o ciepłym i słonecznym lecie. Człowiek ma więcej optymizmu w sobie, kiedy budzi się rankiem i pozdrawiają go promienie słońca oraz delikatny powiew ciepłego wiatru. Jeżeli nie jesteś w stanie doczekać się wakacji to najwyższy czas, żeby zabukować tegoroczny wyjazd.

Idealne miejsce na urlop w Jarosławcu- jak zaplanować udany wyjazd

Plaża nad Bałtykiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Idealne rozwiązanie na wyjazd na wakacje - to morze. Nasze polskie morze jest świetną możliwością. Oczywiście w czasie wakacji będzie wielu chętnych na spędzanie czasu na plażach nad Bałtykiem, więc wcześniej powinniśmy zainteresować się miejscami noclegowymi.

Gdzie warto pojechać z familią na letnie wczasy?

bukiet tulipanów
Author: david pacey
Source: http://www.flickr.com
Letnia wypad powinien być idealnie zaplanowany, dlatego, że satysfakcja nie będzie zależało tylko i wyłącznie od lokalizacji naszej wizyty, lecz również od innych bardzo ważnych warunków

Bez względu na porę roku - odpoczywaj w Polsce

Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w dużej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które warto wziąć pod uwagę planując odpoczynek 2014!

Atrakcje i pensjonaty w Sopocie

sopot pensjonaty
Author: Jonathan Rolande
Source: http://www.flickr.com
Sopot to jeden z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Plaża i woda to jednak nie jedyne atrakcje turystyczne tego miejsca. Na co warto zwrócić uwagę wybierając relaks?

Rewelacja! - urlop nad rodzimym morzem

plaża w Łebie
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Wiosna już na stałe zadomowiła się wśród nas, na pewno zaczynamy już snuć plany urlopowe. Każdy z nas ma swoje ukochane rejony - niektórzy każdego roku wybierają greckie plaże, inni wolą letni wypoczynek spędzić w Tatrach, jeszcze inni wybierają się nad Bałtyk. Bez względu na to, w którym kierunku udasz się na urlop, warto obmyślić go zawczasu, wytypować precyzyjnie miejscowość, odszukać nocleg i wszelkie inne niezbędne dane, które ułatwią nam planowanie.

Pragniesz wyjechać na urlop w góry albo zamieszkać tam na zawsze – spójrz, gdzie jest najlepiej

piknik
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki
Rzeczpospolita ma idealne położenie – na północy morze, na południowej części góry (na świecie jest mało państw, które mogą poszczycić się tak wyśmienitym umiejscowieniem). Rzecz oczywista, jak w każdym państwie, mieszkańcy Polski są podzieleni na tych, którzy z lubością wyruszają na urlop nad morze i tych, którzy wyłożą wiele za możność odpoczynku w górach.

Noclegi nad polskim morzem

Szmer wody, rozgrzany piach, morska bryza. Perfekcyjne miejsce na przechadzkę. Tymczasem zanim udamy się na wędrówkę brzegiem naszego morza, najpierw powinno się odbyć wyjazd tropem stancji w morskich miejscowościach. Ponieważ jedną z przesłanek udanego urlopu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest w zasadzie duża. Od pokoi, kwater, hoteli, przez mieszkania letniskowe, po pola namiotowe.

Pages

Subscribe to RSS - morze

Nagrania