Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Plusy województwa podlaskiego

Author: MOMKAY
Podlasie jest najdalej wysuniętym na północny-wschód województwem naszego kraju. Od wschodu sąsiaduje ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Znajdują się tutaj 4 parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż 87 rezerwatów przyrody oraz rozliczne rejony chronionego krajobrazu. Jego miastem stołecznym jest Białystok. Innymi istotnymi ośrodkami miejskimi są Łomża oraz Suwałki. Znajduje się tu bardzo dużo interesujących zakątków do obejrzenia.

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Łowienie ryb większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, no, może gazetę można poczytać.

Wakacje pełen adrenaliny

Rodzinne zabawy na zdrowie!
Author: istockphoto.com
Source: istockphoto.com
Wielu rodaków wyobraża sobie idealny wypoczynek tylko nad ciepłym morzem. Leniuchowanie na ogromnej plaży od dawna jest synonimem udanego urlopu. Uwielbiamy wczasy w luksusowych kurortach, gdzie do naszej dyspozycji są wszelkie wygody. Można korzystać z zabiegów upiększających w najlepszych gabinetach SPA.

Już w tej chwili wynajmij nocleg we Wrocławiu, bowiem jesteś w stanie tam przeżyć cudowny weekend

przygotowana na konferencję sala
Author: Jason Wohlford
Source: http://www.flickr.com
Podróże pozwalają nam poszerzać swoje horyzonty. Niestety nie za każdym razem mamy dostateczna ilość gotówki, aby pozwolić sobie na zagraniczne wojaże. Dlatego też teraz to rewelacyjny dzień, aby zaplanować najbliższy weekend.

Wakacje w Ziemi Świętej

miasto
Author: Addictive Picasso
Czas na wycieczkę? Kto z nas nie marzył, żeby kiedyś odwiedzić Ziemię Świętą. Teraz nachodzi zapytanie jaki będzie dla nas najlepszy transport. Możliwości jest naprawdę dużo. Sprawdzając oferty w sieci można stwierdzić, iż wybór jest bardzo spory. Osobiście stawiam tutaj nie tylko na prędkość, ale także na komfort oraz jak najbardziej odpowiednią cenę.

Składnice harcerskie to miejsca odpowiednie nie tylko dla harcerzy, mogą je odwiedzać także amatorzy wędrówek

harcerz
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Sklepy, w których jeszcze w czasach PRL robili zakupy harcerze, zawsze przyciągały klientów nie powiązanych z tym ruchem. Dało się tam kupić mnóstwo użytecznych rzeczy, jeżeli wybieraliśmy się na dłuższą wędrówkę lub obóz. Składnice harcerskie zachowały się do dziś i dość dobrze funkcjonują.

W jaki sposób zaplanować dzieciom lato w mieście?

Author: maohamed.shaaz
Primo, przed wyruszeniem w podróż rozsądnie jest zadzwonić na policję. Mundurowi są zmuszeni do zrobienia dokładne analizy stanu pojazdu. To fundamentalne, ponieważ zdarzało się, że oszukańczy przewoźnicy oferowali autokary, które były w koszmarnej kondycji technicznej. Analiza dotyczy też kierowców. Kierujący autokarem musi być trzeźwy i zdrowy.

Wypoczynek Abu Dhabi, egzotyka last minute.

wczasy abu dhabi
Author: Jean-Sebastien Roy
Source: Ogród pełen cienia
Kto z nas nie rozmyślał o szalonych wojażach do egzotycznych miejsc? Europa jest dla nas dobrze znana. Przez wstąpienie do Wspólnoty Europejskiej nie trzeba mieć jakichkolwiek dodatkowych papierów poza dowodem, do tego, żeby przemieszczać się po kontynencie europejskim.

Bangkok last minute a także wakacje Indie to jedne z popularniejszych podróży w internecie

Wakacje w Azji
Author: Christopher Adams
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ludzie szukając celu wakacyjnej podróży coraz częściej decydują się na egzotyczne miejsca. Jest to na pewno wywołane ochotą poznania czegoś świeżego i doznania wspaniałych przygód. Na domiar tego, bogactwo naturalne i kulturowe bez wątpienia zachwyca i przyciąga wszystkich, którzy lubią czas spędzony w takim środowisku. Nie bez przyczyny więc coraz więcej biur turystycznych przygotowuje pociągające propozycje na temat wczasów w takich miejscach jak Sri Lanka czy Malediwy. Coraz nagminniej ludzi interesują oferty podróży w miejsca dalekie, w jakich mogą kompletnie odciąć się od codziennej rzeczywistości i przyjemnie się odprężyć.

Pages

Subscribe to RSS - wyprawa

Nagrania