Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jesteś członkiem organizacji harcerskiej? Niezbędne wyposażenie dostaniesz w składnicy harcerskiej online

Obóz harcerski
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Jesteś członkiem organizacji harcerskich bądź skautowych? Niezbędne ci odpowiednie umundurowanie, akcesoria oraz ekwipunek, bez którego nie można się obyć w czasie organizowanych wojaży? Składnica harcerska online to najlepsze miejsce na takie zakupy. Co można tam kupić?

W jaki sposób zorganizować obóz?

śpiwory na obozie
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Co oznacza "dobry obóz"? Czy dobry biwak, to ten, na którym była wspaniała atmosfera, czy ten, który był bez zarzutu wykorzystany czasowo (na przykład na prowadzenie zajęć)? A może dobry biwak, to taki, na który pojechało wielu skautów? A czy w takim razie obóz, na jakim było 8 osób jest zły? Wszyscy znamy wytyczne dobrej zbiórki.

Składnice harcerskie to miejsca odpowiednie nie tylko dla harcerzy, mogą je odwiedzać także amatorzy wędrówek

harcerz
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Sklepy, w których jeszcze w czasach PRL robili zakupy harcerze, zawsze przyciągały klientów nie powiązanych z tym ruchem. Dało się tam kupić mnóstwo użytecznych rzeczy, jeżeli wybieraliśmy się na dłuższą wędrówkę lub obóz. Składnice harcerskie zachowały się do dziś i dość dobrze funkcjonują.

Co jest nieodłącznym ekwipunkiem harcerza? Jakich rzeczy potrzebuje dziecko?

doświadczenie
Author: Jennie
Source: http://www.flickr.com
Każdy opiekun dziecka chcącego należeć do harcerstwa na pewno zastanawia się czego będzie potrzebować dziecko zapisane do takiego zgrupowania. Jakie jest wyposażenie harcerza? Co powinien ze sobą mieć?


[IMG=1311/528230be3e28b___flickr_4770585322

Rzecz o gadżetach, przyborach i innych artykułach potrzebnych każdemu harcerzowi w czasie wakacyjnych wycieczek

strzyżenie u fryzjera
Author: Mainstream
Source: http://www.flickr.com
Harcerskie wycieczki są bardzo ekscytujące i dają uczestnikom niepowtarzalną możliwość kontaktu z przyrodą. Taka okoliczność niejako wymusza kupno odpowiedniego sprzętu, który w czasie wyjazdu staje się po prostu niezbędny

Akcesoria, jakie bez wątpienia należałoby trzymać ze sobą, jeżeli ktokolwiek jedzie na biwak.

Namiot
Author: Ishikawa Ken
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie takie akcesoria, jakie bez wątpienia należy mieć ze sobą, jeśli ktoś jedzie na kemping da się nabyć w tej chwili bez kłopotu, przykładowo kupując je w sklepach internetowych. Z tego powodu tak ważne będzie to, by zaopatrywać się w nie już na jakiś czas przed zaplanowanym wypadem.

Jak wyłowić należyte buty trekkingowe?

góry
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Stosowne obuwie trekkingowe to główny sprzęt wszelkiego rodzaju podróżnika górskiego. Nie jest je bezproblemowo znaleźć, przede wszystkim kiedy weźmiemy pod atencję bogactwo stylów, rozmaite wysokości, materiały i rodzaje podeszwy. Muszą być właściwe do wykorzystania zarówno latem jak i w zimie. Istotne znaczenie ma wygoda korzystania. Jak w związku z tym wybrać te dobre?

Składamy ekwipunek na wycieczkę wysokogórską

góry
Source: http://www.citypictures.net/
Planując zimowe wyjście w wysokie góry trzeba przede wszystkim być należycie przeszkolonym w zakresie obsługiwania się oprzyrządowaniem, zagrożeń lawinowych, asekuracji jak też techniki zimowej wspinaczki. Bez odpowiedniego przyuczenia i doświadczenia nie powinniśmy wybierać się sami na podobne wypady. Należy pomyśleć o wyszukaniu właściwego partnera, pilota lub kursu szkoleniowego.
Subscribe to RSS - ekwipunek

Nagrania