Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wakacyjne dni okazują się najlepsze na rowerowe wycieczki, zatem kup rower lub zadbaj o wyposażenie do już posiadanego

fotografia - sport
Author: Club de Lucha Burlada
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzą troszeczkę cieplejsze i bardziej słoneczne chwile, ludzie chętniej uprawiają przeróżne aktywności, też na świeżym powietrzu. Zainteresowaniem szczycą się gry zespołowe, jak również jazda na rowerze. Ta druga to nie tylko świetna rozrywka, lecz szansa, żeby odbyć ciekawe wycieczki. Na taką ewentualność warto się przyszykować, nabywając właściwy jednoślad oraz przydatne akcesoria.

W weekend na rower

Author: sfllaw
Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób odchudzających się, jak i dla tych, którzy chcą umacniać mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie odpoczynku. Rower spełni zadania środka komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Gładko dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej miniemy korki oraz inne utrudnienia na drodze, zarazem czynnie włączymy się w ochronę środowiska. Warto rozważyć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

Odlotowe ubrania dla motocyklistów

Dla fanów motorów sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Powinni oni wyposażyć się również w kask i na pewno we właściwą odzież. Oczywiście, gdy przemieszczają się na dalekich trasach na motocyklu niezbędne im będą sakwy.

Sprzęt dla motocyklistów - kombinezony, rękawice, czapeczki

Author: Lidor
Gdy tylko robi się cieplej na zewnątrz to na ulicach pojawiają się osoby jeżdżące na motocyklach. Motocykle stają się coraz bardziej wziętym środkiem poruszania się, gdyż dzięki nim można taniej i sprawniej poruszać się w korkach większych miast.

O gadżetach, które z pewnością przydadzą się podczas tegorocznych wakacji wszystkim zapalonym rowerzystom

rower
Author: Carsten Bach
Source: http://www.flickr.com
Sezon rowerowy rozpoczął się już parę dobrych tygodni temu. Tak prawdziwi miłośnicy jazdy na rowerze szosowym, jaki i osoby początkujące przemierzają drogi rowerowe bądź po prostu jadą przed siebie. I wszystkim zapewne przydadzą się funkcjonalne gadżety dostępne w dobrych tradycyjnych sklepach bądź w sieci.

Sezon zimowy w sezonie 2015 - które sporty uprawiać i w jakie miejsce najlepiej się wybrać.

uprawiając snowboard
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Należy oznajmić, iż o zimowym wypoczynku naszych pociech, my - rodzice, powinniśmy pomyśleć już kilka miesięcy wcześniej. Niestety nie da się doprowadzić do sytuacji, by nasi milusińscy mogli w jednakowym natężeniu uprawiać wiele dyscyplin sportowych jeżeli nie dysponujemy nieograniczonym wolnym czasem ani bezdennym workiem gotówki.

Znacznie trudniej da się dostrzec podsłuchy

Lupa
Source: http://www.sxc.hu/
Podsłuchy istnieją już coraz mniejsze
Pragniemy się dowiedzieć co robią nasze pociechy, jeśli nie ma nas w mieszkaniu? A może nie mamy zbyt dużego zawierzenia do opiekunki, która zostaje z naszym dzieckiem?

Składamy ekwipunek na wycieczkę wysokogórską

góry
Source: http://www.citypictures.net/
Planując zimowe wyjście w wysokie góry trzeba przede wszystkim być należycie przeszkolonym w zakresie obsługiwania się oprzyrządowaniem, zagrożeń lawinowych, asekuracji jak też techniki zimowej wspinaczki. Bez odpowiedniego przyuczenia i doświadczenia nie powinniśmy wybierać się sami na podobne wypady. Należy pomyśleć o wyszukaniu właściwego partnera, pilota lub kursu szkoleniowego.
Subscribe to RSS - kask

Nagrania