Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Co musisz zabierać ze sobą na podróż traperską? Kilka porad dla podróżników

Energia
Author: Denis Bocquet
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli właśnie udajesz się w podróż swego życia wyłącznie z plecakiem i bez konkretnego planu ani opłaconych noclegów, można powiedzieć Ci właściwie tylko jedno - mocno Ci zazdrościmy - z pewnością czeka Cię niesamowita przygoda

W jaki sposób zadowolić osobę, której pasją jest wędkarstwo?

Wyprawa na ryby
Author: daniel_jurena
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma hobby. A jeśli jeszcze nie posiadamy swojej ulubionej pasji, to natychmiast trzeba ją znaleźć. To w jaki sposób spędzamy nasz swobodny czas niezwykle oddziałuje na późniejszą jakość naszej pracy. Dlatego należy robić rzeczy, które sprawiają nam ogromną radość.

Podróż poślubna - rewelacyjna okazja na ekskluzywny wypoczynek i pasjonujące wieczory z drugą połówką

Wakacje w Costa Del Sol
Source: iiimillenium.pl
Zdecydowanie wiele młodych małżeństw zamierza bajkowego ślubu, uświetnionego wysoką ceremonią i niesamowitą podróżą poślubną. Aby było to możliwe, niezbędne jest spełnienie grupy ważnych warunków – chociażby zaproszenie korzystnej dla nich liczby gości, podkreślenie klimatu muzyką, niesamowite otoczenie , jak również cudowna zabawa, a w przypadku podróży – profesjonalna i idealna organizacja.

Kilka nietuzinkowych pomysłów na wakacje, czyli gdzie wysłać dzieci, aby przeżyły fantastyczną przygodę

Spływ
Author: Jura Park Bałtów
Source: http://www.juraparkbaltow.pl
Ponieważ zbliżają się wakacje matki i ojcowie myślą coraz intensywniej o tym, gdzie wysłać swoją córkę. Te najmłodsze dzieciaki dzionki wolne od nauki spędzają najczęściej na półkoloniach w rodzinnej miejscowości bądź wyjeżdżają nad morze.

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Łowienie ryb większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, no, może gazetę można poczytać.

Atrakcyjne wczasy i wakacje - z Wrocławia do Indii

Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
Indie to niezwykły i ładny kraj, jaki z pewnością pod względem turystycznym ma wiele do zaoferowania. Jest to tajemniczy i egzotyczny kraj z ciekawą kulturą i cudowną indyjską kuchnią, odkryjemy tam również multum intrygujących miejsc wartych zobaczenia, takich jak na przykład Bombaj ze znanym na całym świecie Bollywood, stolica Radżastanu, którą jest Dżajpur albo wspaniałe herbaciane pola Darjeeling.

Jak zabrać się za spełnianie swoich marzeń czyli podstawowe informacje na temat możliwości podróży dookoła świata.

podróże egzotyczne
Source: pixabay.com
Któż z nas nie marzy w skrytości o długiej na parę miesięcy podróży dookoła świata. Jednak w większości przypadków na marzeniach jedynie się kończy, bowiem aby zorganizować taką wyprawę trzeba mieć sporo wolnego czasu i znacznie więcej środków finansowych. Rzecz jasna można iść w stronę odwiedzania kolejnych krajów, na zasadzie że miało się okazję tam być i można je odkreślić. Zapewne kogoś podróżowanie w taki sposób będzie cieszyć, ale bardzo dużo się przy tym traci.

Jeżeli poszukujemy jakiejkolwiek przygody w ładnym miejscu to na pewno wyśmienitym rozwiązaniem będą Dubaj wycieczki

Dubaj
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Gdy zerkniemy do katalogu, jaki obejmuje propozycje rozlicznych podróży oferowanych przez różnego rodzaju biura podróży to bez wątpienia dostrzeżemy, że coraz nagminniej proponowane są podróże do najdalszych zakątków świata. Z pewnością w tej sprawie dużo się zmieniło, gdyż kiedyś tak naprawdę dużo ofert wyznaczonych było do globtroterów, poruszających się w granicach kraju.

Zobaczyć cały świat - to marzenie wielu z nas. Czy jest to realne, czy w ogóle możemy na to liczyć?

Do wakacji, gotowi, start!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jeśli przyjąć założenie, że faktycznie życie mamy jedno, to należy postarać się przeżyć je jak najbardziej ciekawie. Jak będziemy mieć to na uwadze każdy dzień jesteśmy w stanie zorganizować tak, jakby zależało od niego bardzo wiele. Może nie być to ważne w skali mikro, aktualnie, ale gdy za określony czas spojrzymy wstecz, to się przekonamy, iż jednak warto było tak właśnie żyć oraz spełniać swoje plany.

Pages

Subscribe to RSS - przygoda

Nagrania