Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Może zainteresuje nas podróż do Abu Dhabi?

podróże
Author: Joe Kunzler
Source: http://www.flickr.com
Musimy wiedzieć, w jakie miejsce się wybrać
Po ciężkim czasie pracy, chcemy posiadać pewność, że na urlopie naprawdę wypoczniemy oraz będziemy mieli szansę się zrelaksować. Przez to tak dokładnie namyślamy się, w jaki rejon chcemy się wybrać, dokładnie analizujemy wszystkie oferty, a potem podejmujemy decyzję, że w tym konkretnym miejscu chcemy się zatrzymać. Ma szansę się okazać, że świetnym rozwiązaniem będą dla nas dalekie wycieczki, podczas których całkowicie odmienimy otoczenie oraz klimat.

W jaki sposób zadowolić osobę, której pasją jest wędkarstwo?

Wyprawa na ryby
Author: daniel_jurena
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi ma hobby. A jeżeli jeszcze nie mamy własnej ukochanej pasji, to błyskawicznie musimy ją znaleźć. To jak przeżywamy nasz swobodny czas niesłychanie oddziałuje potem na efekty naszej pracy. Dlatego należy robić rzeczy, które sprawiają nam największą radość.

Co musisz zabierać ze sobą na podróż traperską? Kilka porad dla podróżników

Energia
Author: Denis Bocquet
Source: http://www.flickr.com
Jeśli właśnie udajesz się w podróż swego życia tylko z plecakiem i bez żadnego planu ani opłaconych noclegów, możemy powiedzieć Ci właściwie tylko jedno - bardzo Ci zazdrościmy - oczywiście czeka Cię fantastyczna przygoda

Kilka nietuzinkowych pomysłów na wakacje, czyli gdzie wysłać dzieci, aby przeżyły fantastyczną przygodę

Spływ
Author: Jura Park Bałtów
Source: http://www.juraparkbaltow.pl
Ponieważ zbliżają się wakacje matki i ojcowie myślą coraz intensywniej o tym, gdzie wysłać swoją córkę. Te najmłodsze dzieciaki dzionki wolne od nauki spędzają najczęściej na półkoloniach w rodzinnej miejscowości bądź wyjeżdżają nad morze.

Sielanka dla wędkarzy w Szwecji

Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Łowienie ryb większości z nas kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Zwykle widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. nic więcej. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, no, może gazetę można poczytać.

Podróż poślubna - rewelacyjna okazja na ekskluzywny wypoczynek i pasjonujące wieczory z drugą połówką

Wakacje w Costa Del Sol
Source: iiimillenium.pl
Z pewnością dużo młodych par zamierza bajkowego ślubu, uświetnionego wspaniałą ceremonią i niesamowitą podróżą poślubną. By było to możliwe, konieczne jest spełnienie grupy kluczowych warunków – przykładowo zaproszenie odpowiedniej dla nich liczby przyjaciół, podkreślenie zabawy muzyką, niezapomniane otoczenie , a także cudowna zabawa, a w razie wyjazdu – profesjonalna i idealna organizacja.

Atrakcyjne wczasy i wakacje - z Wrocławia do Indii

Indie
Author: Jeff Blum
Source: http://www.flickr.com
Indie to niezwykły i ładny kraj, jaki z pewnością pod względem turystycznym ma wiele do zaoferowania. Jest to tajemniczy i egzotyczny kraj z ciekawą kulturą i cudowną indyjską kuchnią, odkryjemy tam również multum intrygujących miejsc wartych zobaczenia, takich jak na przykład Bombaj ze znanym na całym świecie Bollywood, stolica Radżastanu, którą jest Dżajpur albo wspaniałe herbaciane pola Darjeeling.

Jak zabrać się za spełnianie swoich marzeń czyli podstawowe informacje na temat możliwości podróży dookoła świata.

podróże egzotyczne
Source: pixabay.com
Któż z nas nie marzy w skrytości o długiej na parę miesięcy podróży dookoła świata. Jednak w większości przypadków na marzeniach jedynie się kończy, bowiem aby zorganizować taką wyprawę trzeba mieć sporo wolnego czasu i znacznie więcej środków finansowych. Rzecz jasna można iść w stronę odwiedzania kolejnych krajów, na zasadzie że miało się okazję tam być i można je odkreślić. Zapewne kogoś podróżowanie w taki sposób będzie cieszyć, ale bardzo dużo się przy tym traci.

Jeżeli poszukujemy jakiejkolwiek przygody w ładnym miejscu to na pewno wyśmienitym rozwiązaniem będą Dubaj wycieczki

Dubaj
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Gdy zerkniemy do katalogu, jaki obejmuje propozycje rozlicznych podróży oferowanych przez różnego rodzaju biura podróży to bez wątpienia dostrzeżemy, że coraz nagminniej proponowane są podróże do najdalszych zakątków świata. Z pewnością w tej sprawie dużo się zmieniło, gdyż kiedyś tak naprawdę dużo ofert wyznaczonych było do globtroterów, poruszających się w granicach kraju.

Pages

Subscribe to RSS - przygoda

Nagrania