Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wakacje w siodle

Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Na terenie naszego kraju jazda konna, od kilku dłuższych lat zyskuje coraz większą liczbę fanów. Wielu ludzi oczarowanych jest bliskim kontaktem z koniem, a wielkie szczęście dostarcza im zdobywanie jeździeckich umiejętności. Przy okazji przyjmują do wiadomości, że jazda konna nie jest ani bardzo droga, ani sprawiająca trudności.

Sklep harcerski - miejsce, gdzie odkryjemy konieczne rzeczy do pełnienia naszej pasji

Obóz harcerski
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Podróże na obozy, turnieje harcerskie, wycieczki górskie - do wszelkich tych wariantów działalności pożądamy odpowiedniego sprzętu. Nie jest nie trudno dostać coś odpowiedniego w zwykłym sklepie sportowym, albowiem nie ma wiele firm zajmujących się dystrybuowaniem harcerskiego ekwipunku. W których miejscach wobec tego poszukać?

Wakacje w siodle – niepowtarzalna przygoda

kobiety na koniu
Source: flickr.com
Wolny czas,w którym można podjąć wiele wspaniałych i wciągających aktywności, zbliża się coraz szybciej. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niesamowite wrażenia. Dlatego też doskonałym pomysłem jest rozpatrzenie wyjazdu na obóz konny. Kiedy bardzo chce wyjechać na wakacje, trzeba wziąć z oczywistych względów takie czynniki, jak pieniądze, pora podróży i rodzaj aktywności. Czym innym cechują się zwyczajne wakacje nad jeziorem, a czym innym obozy konne. W tym roku odpoczynek każdego mogą być inne niż zwykle. Zamiast interesować się wyłącznie innymi krajami, dobrze chociaż raz zainteresować się miejscową fauną i florą ,jak również licznymi szansami na zaskakujące przygody, może warto pomyśleć w tym roku o tym, co oferują wakacje w siodle?

Niebanalne wakacje dla najmłodszych i nie tylko

łąka
Author: PhillipC
Source: http://www.flickr.com/
Trudno jest obecnie zorganizować dziecku oryginalne wakacje, które będzie ono pamiętać aż do końca swego życia. W denerwującym dużej ilości firm zajmujących się organizowaniem kolonii łatwo popaść w dezorientacje. Odpoczynek dziecka czy to zimą, czy latem dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Warto nastawić się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne oferty biura podróży, które mogą sprawić wiele radości dziecku.
Subscribe to RSS - obozy

Nagrania