Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Zobacz Champions League!

stadion
Author: Lawire Cate
Wielu komentatorów od sportu zauważa, że Liga Mistrzów wykazuje dużo więcej zalet niż Euro i Mundial. Ujawnia się to oczywiście w mocnych wynikach oglądalności meczów LM. Wiele liczy się również frekwencja na stadionach.

Jak zorganizować eskapadę na formułę?

formuła
Source: altervista.org
Każdy prawdziwy kibic marzy o tym, aby zobaczyć wyścig na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 nieczęsto organizowane są przez biura turystyczne i właśnie z tego względu mamy zamiar podpowiedzieć jak można zrobić to na własna rękę.

Jak odpocząć za niewielkie pieniądze?

Odzież sportowa termoaktywna, narty
Author: Gatta
Source: Gatta
Każdy z nas chce odpocząć, ale przecież większość osób najzwyczajniej w świecie nie zarabia zbyt wiele. Zatem generalnie trzeba bardzo skrupulatnie analizować własne wydatki. Co zatem możemy zrobić, jeśli nasze fundusze są stosunkowo nieduże, ale chcielibyśmy gdzieś pojechać? Całe szczęście, że jak najbardziej można podać kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym można rewelacyjnie przeżyć kilka-kilkanaście dni.

Tajlandia, czyli wakacje marzeń

morze
Source: www.morguefile.com
Jeśli pragniemy wybrać się na godne uwagi wakacje o dowolnej porze roku i przy tym w przyjaznej cenie, to nie ma lepszego miejsca od państw Azji. Kraje, które cieszą się ogromną renomą wśród przyjezdnych to Tajlandia albo Sri Lanka. Każde z nich ma w sobie coś niesamowitego i czarującego.

Transport międzynarodowy osób. Tylko ciekawe wiadomości

zatłoczona ulica
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością wiele osób ma już za sobą urlopowy odpoczynek. Rodziny z dziećmi muszą jeździć na wspólny wypoczynek w czasie letnim, gdyż już pierwszego września dzieci powracają do nauki. A szkoda, wyjazd we wrześniu to świetna sprawa. Przede wszystkim, na lubianych trasach turystycznych nie napotkamy się już na tłumy. Poza tym, możemy mieć nadzieję na niższe ceny, niż w szczycie sezonu. Czar wrześniowych wypraw docenilistudenci, którzy bardzo często właśnie w tym miesiącu jeżdżą na upragniony odpoczynek. Wrzesień jest pełen wyjątkowo pięknych dni, kiedy dookoła czuć już zmierzającą do nas ogromnymi krokami jesień, ale słoneczko wciąż miło grzeje.

Wymarzone lotnicze oferty

Author: Hyougushi
W nowym tysiącleciu wybranie dobrych linii lotniczych nie bywa zazwyczaj sprawą prostą. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem. Czy bezpieczniej wybierać tanie oraz niepewne linie lotnicze czy te sprawdzone, jak przykładowo LOT i cenione od wielu lat? Najlepiej podczas takiego typu niełatwego wyboru kierować się rozsądkiem albo opiniami tylko wytrawnych i doświadczonych specjalistów.

Jak zwiedzić świat za nieduże pieniądze?

Author: cliff1066
Jeździmy po świecie coraz chętniej i dalej, głównie ze względu na tanie bilety lotnicze. Wystarczy kilkadziesiąt złotych, odrobina sprytu i dobra promocja tanich linii lotniczych, aby kilka godzin polecieć na drugi koniec Europy. Obecnie jest to nie tylko prawdopodobne, ale też łatwe. Jeśli zapamiętamy kilka ważnych kwestii, w różne zakątki świata polecimy za nieduże pieniądze.

Bilety na samolot za niewielkie pieniądze

samolot
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Marsz technologiczny jest niezwykły. Przez długie stulecia człowiek pragnął umieć latać jak ptak. Świadectwa tego marzenia znajdują się w znanym micie o śmierci Ikara. Życiowym marzeniem geniusza z Włoch, Leonarda da Vinci, było skonstruowanie maszyny do fruwania. Ale dopiero sto lat temu bracia Wright odbyli swój udany lot ich prymitywnym samolotem. I od tego momentu postęp zaczął toczyć się prędko.

Jak wyjechać na drugi koniec świata i nie stracić przy tym zbyt dużo pieniędzy? Czy to jest tak naprawdę możliwe?

Meksyk
Najczęściej, gdy mamy w planach pojechać gdzieś dalej, to zderzamy się z perspektywą poniesionych kosztów. Nawet nie trzeba wspominać o opłatach za hotele, przejazdy oraz wejścia do atrakcji turystycznych, problemy takie zaczynają się już na lotnisku, kiedy musimy zakupić bilet, żeby dostać się do wymarzonego miejsca. Ceny są na tyle zaporowe, iż rezygnujemy z wyjazdu zadowalając się czymś nie aż tak atrakcyjnym. Tymczasem są sposoby, aby polecieć na drugi koniec świata za dość dobrą cenę. Tylko a jaki sposób to zrobić?

Pages

Subscribe to RSS - bilety

Nagrania