Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Tibetan mastiff rasą wyjątkowo popularną

Tibetan mastiff
Author: Andrea Arden
Source: http://www.flickr.com
Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie własnym sprytem i wyjątkową urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie ekspertów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się wzrastającym ciągle zaciekawieniem.

Zakupy dla kota online

pies, psy, zoologia
Author: Forsaken Fotos
Source: http://www.flickr.com
Cyberprzestrzeń przestała być miejscem jedynie dla rasy ludzkiej. Od niedawna twój pies może posiadać swój ukochany sklep zoologiczny w sieci, dzięki któremu nabędziesz mu ulubione przysmaki oraz zabawki. Popatrzmy na interesujące towary, które są sprzedawane w sklepach online.

Kupno wygodnej skrytki dla psa

Mały pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Pies jest jednym z najbardziej cenionych zwierząt domowych. Jest to stworzenie wierne, umiejące okazywać miłość, jednocześnie może uchronić dom przed nieproszonymi gośćmi. Pies zasługuje więc na godne warunki życia.

Odżywianie pupila jest niezwykle ważne

pies
Author: aussiegall
Source: http://www.flickr.com
Starsi ludzie, z pewnością uczyliby nas, iż psiak ma szansę spożywać idealnie to co człowiek, iż kiedyś jadł to co pozostało z obiadu i nic mu nie było, a co się z tym łączy, żył przez wiele długich lat. Jednak prawda jest taka, że prawidłowe karmienie naszego pupila jest naprawdę istotne, bo to jak oraz co zjada, ma wielki wpływ na to, w jaki sposób funkcjonują jego stawy, jak działa jego układ pokarmowy, lecz również oraz jak prezentuje się jego sierść oraz zęby.

O szczeniaczka należy się troszczyć

kot
Author: Linda Tanner
Source: http://www.flickr.com
Nie istotne jest to, jakie zwierzę trzymamy w mieszkaniu, czy to świnka morska, kot lub pies o każde z nich warto jak najwspanialej troszczyć się oraz wykonywać wszystko, aby miały zagwarantowany jak najlepszy komfort do życia. Na szczęście dzisiaj to zadanie mamy ułatwione, bo producenci elementów dla zwierząt prześcigają się w pomysłach, co wykonać, żeby nasz zwierzak był zadowolony z życia oraz żeby jednocześnie mógł nam jak najdłużej towarzyszyć.

Hipoterapia oraz jej najważniejsze zalety

konie na polanie
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Jedną z metod leczniczych używanych przy wszelkich fizycznych czy psychicznych zaburzeniach jest hipoterapia. Jazda konna oraz prowadzone za jej pomocą zabiegi są coraz bardziej powszechne, tym bardziej, że są właściwe tak samo dla najmłodszych, jak również dla dorosłych pacjentów. Dają także niezrównane efekty, dla których opłaca się w nie zainwestować.
Subscribe to RSS - sierść

Nagrania