Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Koty są niezwykłymi zwierzakami!

kot
Author: Megan
Source: http://www.flickr.com
Koty to z pewnością fajne istoty. Owszem, nie są powszechnie znane z miłości do gatunku ludzkiego, charakteryzują się lenistwem, tylko leniuchowanie ich interesuje, ale tak czy siak kupno jednego kota to doskonały pomysł. Przy założeniu, że żaden z mieszkańców domu nie jest uczulony na sierść. A to jakby nie patrzeć całkiem często zauważane.

Akcesoria niezbędne przy psiaku w domu

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Pies w mieszkaniu to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim decyzja musi być uprzedzona paroma etapami. Na początku, musimy odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Czy mamy czas na wychowywanie i wyprowadzanie psa na spacer? Czy ma się kto nim zająć w szczególnych sytuacjach jak pilny wyjazd? I co istotne, czy możemy o sobie powiedzieć "odpowiedzialni" i gotowi na opiekę nad nowym członkiem rodziny?

Bez zwierzaków domowych w mieszkaniu jest smutno

Author: West Zest
Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim duszy. Dom bez czworonoga czy kotka nie ma w sobie życzliwej nastrojowości, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, jaki właściwie każdy z nas nosi w sobie, nie ma także nieskończonego przywiązania (szczególnie psiaki, chociaż kociarze mogą się zdenerwować). Nim jednak zadecydujemy, że jednak pragniemy posiadać zwierzę pamiętajmy, żeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek a może piesek? Która rasa? To wszystko musimy drobiazgowo przeanalizować.

Dlaczego warto posiadać psa?

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś psy ogólnie służyły swoim właścicielom jako doskonała ochrona przed choćby drapieżnikami. Zwłaszcza na polskiej wsi bardzo często psy były niemalże nieodłączną częścią krajobrazu. Aktualnie ciągle psy są bardzo często wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, przykładowo są doskonałe jeśli w rachubę wchodzi branża ochroniarska. Naturalnie w tym wszystkim raczej nie ma nic złego, przecież jeśli psy są dobrze traktowane, to bez wątpienia nie jest im źle. Jednakże takie psiaki jak na przykład tibetan mastiff breeders, są uwielbiane akurat nie z tego typu powodów.

Stosowna dieta dla czworonoga zagwarantuje mu zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą ma na co dzień

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Pies, najlepszy przyjaciel ludzi. Na ogół opiekuje się swoim panem, ochrania go i broni. Czasem jest zazdrosny oraz stale domaga się uznania i zwracania na niego uwagi. Ale również jest zależny od własnego właściciela. Potrzebuje regularnych spacerów czy też odpowiedniego odżywiania, a też przez pełen czas dojścia do wody.
Tags: 

Czy w istocie opłaca się hodować zwierzę?

Choć zwiększa się ilość takich Polaków, którzy mieszkają w miastach, to tak naprawdę nadal posiadanie własnego czworonoga jest czymś naprawdę popularnym. Można sobie pomyśleć, że posiadanie swojego kota bądź psa jest w dzisiejszych czasach beznadziejnym pomysłem, to jednak w żadnym razie nie można w akurat takowy sposób podchodzić do kwestii czworonogów. A więc zastanówmy się co sprawia, że w dalszym ciągu własny pies albo kot jest strzałem w dziesiątkę. Całkiem często zwierzę sprawia, iż nareszcie mamy przyjaciela. Może to nieco smutne, ale można śmiało powiedzieć, że takie są realia w XXI wieku.

Gryzaki dla psów- doskonałe rozwiązanie gwarantujące pieskom silne uzębienie a także udaną zabawę

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Bez wątpienia każdy właściciel pieska dokonuje wszelkich starań, aby dać dla swojego pupilka wszystko co najlepsze. Pies od zawsze jest niezastąpionym przyjacielem człowieka, a co za tym idzie, zapewne wypada zatroszczyć się o to, aby zwierzę także czuło się obdarzone miłością.

Czym tak naprawdę najlepiej karmić domowe zwierzaki by wyrosły na zdrowe?

pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu

Nie da się ukryć faktu, że większości naszych mieszkań znajdują się bardzo po wielokroć zwierzaki. W tym miejscu powinno się zaryzykować stwierdzeniem, że w wielu przypadkach nasz dom nigdy nie wyglądałaby tak samo, gdyby ich nagle zabrakło. Niemniej tymczasem nasze trendy w posiadaniu zwierząt są niezmiernie różnorodne.

Wszystko co powinnaś dowiedzieć się o tresurze Twojego kota

Koty
Gdy myślimy o tym, żeby mieć w mieszkania jakiegoś zwierzaka często kupujemy psa albo kota. Kiedy wybieramy kota to mamy świadomość, że będzie go trudno wytresować. Zresztą wiele osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresurą bardziej kojarzy nam się pies.

Pages

Subscribe to RSS - pies

Nagrania