Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Stosowna dieta dla czworonoga zagwarantuje mu zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą ma na co dzień

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Piesek, najlepszy towarzysz ludzi. Na ogół opiekuje się własnym panem, ochrania go oraz broni. Czasem jest zazdrosny oraz stale domaga się poklasku i zwracania na niego uwagi. Lecz też jest zależny od właściciela. Potrzebuje regularnych spacerów oraz stosownego żywienia, a również przez pełen czas dostępu do wody.
Tags: 

Gryzaki dla psów- doskonałe rozwiązanie gwarantujące pieskom silne uzębienie a także udaną zabawę

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Niewątpliwie każdy szczęśliwy posiadacz domowego zwierzątka pragnie dać dla swojego ulubieńca wszystko co najlepsze. Pies od niepamiętnych czasów jest niezastąpionym przyjacielem człowieka, a co za tym idzie, zapewne wypada zadbać o to, aby zwierzę także czuło się obdarzone sympatią.

Pies ma pilnować domu, ale to właściciel powinien pilnować psa i dbać o jego pielęgnację

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Niewidoczne ogrodzenie dla psa staje się od pewnego czasu hitem, który rozprzestrzenił się po całym świecie. Zasada działania tego wynalazku polega na tym, aby mieć pełną kontrolę nad tym, gdzie przemieszcza się nasz pies. Jak wiadomo zwierzaki te nie zawsze zachowują się dobrze i nie zawsze możemy ręczyć za to, jak postąpią i czy się rozwścieczą na dziecko sąsiada.

Podpowiedzi jak uciszyć głośno szczekającego psa

pies
Author: romana klee
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nasz pupil notorycznie szczeka możemy posiadać kłopoty
Author: phwadsworth
Są psy, które najchętniej szczekałyby na wszystko i wszystkich, a co się z tym łączy, po niedługim czasie stają się one męczące nie tylko dla swoich właścicieli, lecz także i dla sąsiadów, oraz innych osób postronnych. Przez to właśnie warto dołożyć wszelkich starań, aby nauczyć psa, że są momenty, w których szczekanie jest wręcz konieczne, ale z drugiej strony, że są też chwile, w których jest ono kategorycznie zakazane. Jeśli nie pomagają same polecenia, to z pewnością trzeba się wspomóc dodatkowymi urządzeniami.

Straż na czterech łapach

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Wybór psa, który będzie pełnił rolę czworonożnego stróża w domu to nie lada zadanie. Najważniejsza rada: rasa nie ma takiego znaczenia, jak to, jakie miejsce znajdzie pies w domowym stadzie.

Szczęśliwy pies to ułożony pies

Author: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Każdy z nas marzy o tym, aby jego pies był psem idealnym, najlepiej czytającym w myślach właścicielowi. Takie rzeczy mają miejsce niestety tylko w kinie, a o to, aby nasz pies był idealny lub choć przypominający ideał zachowania, jego pan musi zadbać sam poprzez odpowiednie metody wychowawcze.

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Posiadasz kociaka lub szczeniaka? A może oba czworonogi? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla swoich zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym pysznym pokarmem.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - kiełki zbóż są uznawane za szczególny walor. Mimo to w przypadku psów właściciele czworonogów denerwują się zastępowaniem zbożem wartościowego mięsa i warzyw.

Jak najlepiej kupować szczeniaka z hodowli?

Dwa owczarki niemieckie
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Pies to znakomity towarzysz - gwarancja bezwarunkowej miłości. Rzecz jasna, wskazane jest zdecydować się na psiaka ze schroniska, ponieważ wówczas daje się dom istocie bezdomnej, jednak nie każda osoba pragnie wziąć na siebie taką odpowiedzialność. Ogromnym zainteresowaniem charakteryzują się z reguły psy rasowe, w związku z tym wiele osób decyduje się na prowadzenie ich hodowli. Jak w takim przypadku wybierać psa hodowlanego? Jakie kwestie trzeba absolutnie mieć na uwadze?

Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym

pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy właściciel psa bardzo uwielbia swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie dałby zrobić mu krzywdy. Jeśli również posiadasz psa, bez wątpliwości wiesz dobrze, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o zwierzę nie jest teraz niczym dziwnym – dużo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierząt właściwie wszystko.

Pages

Subscribe to RSS - pies

Nagrania