Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Własny wodny świat, czyli akwarium we własnym mieszkaniu. Myślałeś o tym? To naprawdę cudowny pomysł

akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Życie bez naszych pupilów byłoby zdecydowanie nieciekawe. Nie dość, że są one bardzo, pojętne i przepiękne, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą naturą. Nie ukrywa się, że najlepszy kontakt ma się z psem czy z kotem, jednakże dobrze jest zdecydować się także na pozostałe zwierzęta. Dobrym wyborem są ryby. To dobre wyjście dla osób, które nie zawsze liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Ryby można obserwować bez przerwy. Uspokajają i zachwycają.

Tibetan mastiff rasą wyjątkowo popularną

Tibetan mastiff
Author: Andrea Arden
Source: http://www.flickr.com
Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie własnym sprytem i wyjątkową urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie ekspertów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie i nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do teraz rasa ta cieszy się wzrastającym ciągle zaciekawieniem.

Stosowna dieta dla czworonoga zagwarantuje mu zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą ma na co dzień

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Psina, najlepszy przyjaciel ludzi. Przeważnie opiekuje się swoim właścicielem, pilnuje go i broni. Czasami jest zazdrosny i stale domaga się aplauzu oraz kierowania na niego uwagi. Lecz także jest zależny od swojego pana. Wymaga regularnych spacerów i należytego żywienia, a też przez pełen czas dojścia do wody.
Tags: 

Ciekawe informacje o żywieniu zwierząt domowych

Kot, zwierzęta domoiwe
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Karmienie naszych czworonożnych przyjaciół nie jest sprawą prostą, zwykłe ludzkie jedzenie nie zaspokoi potrzeb dotyczących diety naszych pupili a wręcz odwrotnie może im bardzo zaszkodzić. Psy i koty mieszkające w domach są inne od swoich nieudomowionych przodków – są mniej odporne na choroby, bardziej delikatne oraz bardziej wymagające jeśli chodzi o opiekę i troskę. Zmiany dotyczą także karmienia– sucha karma dla psa nie pełni jedynie funkcji żywieniowych ale i dodaje kluczowych witamin, makro i mikroelementów.

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Masz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla swoich zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - ziarna są uważane za prozdrowotny walor. Mimo to w przypadku kotów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem cennego mięsa i warzyw.

Jak najlepiej kupować szczeniaka z hodowli?

Dwa owczarki niemieckie
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Pies to znakomity towarzysz - gwarancja bezwarunkowej miłości. Rzecz jasna, wskazane jest zdecydować się na psiaka ze schroniska, ponieważ wówczas daje się dom istocie bezdomnej, jednak nie każda osoba pragnie wziąć na siebie taką odpowiedzialność. Ogromnym zainteresowaniem charakteryzują się z reguły psy rasowe, w związku z tym wiele osób decyduje się na prowadzenie ich hodowli. Jak w takim przypadku wybierać psa hodowlanego? Jakie kwestie trzeba absolutnie mieć na uwadze?

Najwyższej jakości gadżety a także pożywienie dla psów

pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada psa ma świadomość tego jak ważne pozostaje to, aby należąca do niego psina każdorazowo dostała tylko to, co ma sporą wartość. W związku z tym warto przykładowo raz na jakiś czas zainwestować w kolejne gadżety, jakie będą pożyteczne tak samo w czasie zabawy z psem, jak i do oswajania go.

Jak opiekować się zwierzętami aby było im dobrze a równocześnie żeby spełnić choć trochę swoich zachcianek.

Kot domowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Od kiedy psy i koty zamieszkały w naszych domach, coraz lepiej im się wiedzie. Z wszędzie przeganianych, na wpół dzikich futrzaków zaczęły awansować niemalże do roli maskotek domowych. A coraz częściej bywa i tak, że zaczynają zastępować ludziom dzieci, są rozpieszczane ze wszystkich sił. Zanosi się je do kosmetyczek i fryzjerów, gdzie mają przycinane pazurki, pielęgnuje sierść i robi relaksujące masaże.

Wszystko co powinnaś dowiedzieć się o tresurze Twojego kota

Koty
Kiedy myślimy o tym, żeby mieć w domu jakiegoś zwierzaka często wybieramy psa lub kota. Kiedy wybieramy kotka to mamy świadomość, że będzie go ciężko wytresować. Zresztą większość osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresurą bardziej kojarzy nam się pies.

Pages

Subscribe to RSS - pies

Nagrania