Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Dlaczego warto posiadać psa?

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś psy ogólnie służyły swoim właścicielom jako doskonała ochrona przed choćby drapieżnikami. Zwłaszcza na polskiej wsi bardzo często psy były niemalże nieodłączną częścią krajobrazu. Aktualnie ciągle psy są bardzo często wykorzystywane do tak jakby celów komercyjnych, przykładowo są doskonałe jeśli w rachubę wchodzi branża ochroniarska. Naturalnie w tym wszystkim raczej nie ma nic złego, przecież jeśli psy są dobrze traktowane, to bez wątpienia nie jest im źle. Jednakże takie psiaki jak na przykład tibetan mastiff breeders, są uwielbiane akurat nie z tego typu powodów.

Stosowna dieta dla czworonoga zagwarantuje mu zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą ma na co dzień

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Pies, najlepszy przyjaciel ludzi. Na ogół opiekuje się swoim panem, ochrania go i broni. Czasem jest zazdrosny oraz stale domaga się uznania i zwracania na niego uwagi. Ale również jest zależny od własnego właściciela. Potrzebuje regularnych spacerów czy też odpowiedniego odżywiania, a też przez pełen czas dojścia do wody.
Tags: 

Akcesoria niezbędne przy psiaku w domu

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Pies w domu to bardzo duże wyzwanie. Przede wszystkim musi to być przemyślana decyzja. Powinniśmy sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Czy posiadamy odpowiednią ilość czasu na wychowywanie i wyprowadzanie psa na spacer? Czy ma się kogoś kto się nim zajmie w kryzysowych sytuacjach jak na przykład pilny wyjazd? I co istotne, czy jesteśmy odpowiedzialni i gotowi na posiadanie psa?

Czy w istocie opłaca się hodować zwierzę?

Choć zwiększa się ilość takich Polaków, którzy mieszkają w miastach, to tak naprawdę nadal posiadanie własnego czworonoga jest czymś naprawdę popularnym. Można sobie pomyśleć, że posiadanie swojego kota bądź psa jest w dzisiejszych czasach beznadziejnym pomysłem, to jednak w żadnym razie nie można w akurat takowy sposób podchodzić do kwestii czworonogów. A więc zastanówmy się co sprawia, że w dalszym ciągu własny pies albo kot jest strzałem w dziesiątkę. Całkiem często zwierzę sprawia, iż nareszcie mamy przyjaciela. Może to nieco smutne, ale można śmiało powiedzieć, że takie są realia w XXI wieku.

Bez zwierzaków domowych w mieszkaniu jest smutno

Author: West Zest
Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez psa czy kotka nie posiada w sobie pomyślnej klimatyczności, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, jaki właściwie każdy z nas nosi w sobie, nie ma w końcu bezgranicznego przywiązania (szczególnie psiaki, chociaż kociarze mogą się na to nie zgodzić). Zanim jednakże zadecydujemy, że jednak chcemy mieć zwierzę pamiętajmy, ażeby wybrać dobrze. Kotek a może piesek? Która rasa? To wszystko powinniśmy drobiazgowo przeanalizować.

Gryzaki dla psów- doskonałe rozwiązanie gwarantujące pieskom silne uzębienie a także udaną zabawę

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Bez wątpienia każdy właściciel pieska dokonuje wszelkich starań, aby dać dla swojego pupilka wszystko co najlepsze. Pies od zawsze jest niezastąpionym przyjacielem człowieka, a co za tym idzie, zapewne wypada zatroszczyć się o to, aby zwierzę także czuło się obdarzone miłością.

Czym tak naprawdę najlepiej karmić domowe zwierzaki by wyrosły na zdrowe?

pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu

Nie da się ukryć faktu, że większości naszych mieszkań znajdują się bardzo po wielokroć zwierzaki. W tym miejscu powinno się zaryzykować stwierdzeniem, że w wielu przypadkach nasz dom nigdy nie wyglądałaby tak samo, gdyby ich nagle zabrakło. Niemniej tymczasem nasze trendy w posiadaniu zwierząt są niezmiernie różnorodne.

Wszystko co powinnaś dowiedzieć się o tresurze Twojego kota

Koty
Gdy myślimy o tym, żeby mieć w mieszkania jakiegoś zwierzaka często kupujemy psa albo kota. Kiedy wybieramy kota to mamy świadomość, że będzie go trudno wytresować. Zresztą wiele osób nawet nie próbuje tresować kota, bo z tresurą bardziej kojarzy nam się pies.

Zakupy dla czworonoga – dlaczego warto jest robić je w sieci?

pies
Source: http://pixabay.com
Czworonożny przyjaciel w domu to szczęście dla najmłodszych, i dla dorosłych, na których spoczywa obowiązek troski o niego. Trzeba jeździć do gabinetu weterynaryjnego, aby wykonać potrzebne szczepienia, tresować go, aby był ułożonym psem oraz wiedział, jak zachować się w każdej sytuacji, jak również wyprowadzać na spacer. Oprócz tego należy kupić dla niego obrożę, smycz, posłanie, karmę i wiele innych drobiazgów, dzięki którym opieka nad nim będzie znacznie prostsza. Znakomitym miejscem na zakupy są internetowe sklepy zoologiczne. Z jakich racji?

Pages

Subscribe to RSS - pies

Nagrania