Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego kota

Karma sucha dla kotów Acana
Source: www.zwierzakowo.pl
Masz kota lub psa? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla swoich zwierzęcych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - ziarna są uważane za prozdrowotny walor. Mimo to w przypadku kotów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem cennego mięsa i warzyw.

Stosowna dieta dla czworonoga zagwarantuje mu zdrowie, dobrą pielęgnację i żywiołowość, którą ma na co dzień

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Pies, najlepszy przyjaciel człowieka. Najczęściej opiekuje się własnym panem, pilnuje go i broni. Czasem jest zazdrosny oraz stale domaga się uznania i zwracania na niego uwagi. Ale również jest zależny od swojego właściciela. Wymaga regularnych spacerów i należytego żywienia, a też przez cały czas dojścia do wody.
Tags: 

Akcesoria niezbędne przy psiaku w domu

pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Pies w domu to duża odpowiedzialność. Przede wszystkim powinna to być naprawdę przemyślana decyzja. Musimy odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań. Czy mamy czas na tresurę i chodzenie na spacery z zwierzakiem? Czy ma się kto nim zająć w kryzysowych sytuacjach? I najistotniejsze, czy możemy o sobie powiedzieć "odpowiedzialni" i gotowi na posiadanie psa?

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Dwa owczarki niemieckie
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Kiedy masz niewielkiego psa i boisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, na pewno powinieneś pomyśleć o założeniu dla niego jakiegoś płotu. Jeśli masz małego pieska dla przykładu w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wówczas zdecydowanie rewelacyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Podpowiedzi jak uciszyć głośno szczekającego psa

pies
Author: romana klee
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nasz pupil często szczeka możemy mieć kłopoty
Author: phwadsworth
Istnieją psy, które najchętniej szczekałyby na wszystko oraz wszystkich, a co się z tym łączy, po niedługim okresie stają się one uciążliwe nie tylko dla swoich właścicieli, lecz też i dla sąsiadów, i innych osób postronnych. Przez to właśnie należy dołożyć wielkich starań, żeby nauczyć pupila, iż są momenty, w których szczekanie jest wręcz wskazane, lecz z drugiej strony, że są także chwile, w których jest ono naprawdę zabronione. Jeśli nie pomagają samodzielne polecenia, to z pewnością należy się wspomóc dodatkowymi urządzeniami.

Szczęśliwy pies to ułożony pies

Author: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Każdy z nas marzy o tym, aby jego czworonożny przyjaciel był psem idealnym, najlepiej czytającym w myślach właścicielowi. Takie historie zdarzają się niestety tylko w kinie, a o to, aby nasz pies był idealny lub chociaż przypominający ideał zachowania, właściciel musi zadbać sam poprzez odpowiednie metody wychowawcze.

Gryzaki dla psów- doskonałe rozwiązanie gwarantujące pieskom silne uzębienie a także udaną zabawę

pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Nie ulega wątpliwościom, że każdy szczęśliwy posiadacz czworonoga dokonuje wszelkich starań, aby dać dla swojego ulubieńca wszystko co najlepsze. Pies od zawsze jest niezastąpionym przyjacielem człowieka, a co za tym idzie, zdecydowanie wypada zatroszczyć się o to, aby zwierzę także czuło się obdarzone miłością.

Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym

pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy właściciel psa nader lubi swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Jeżeli też posiadasz psa, niewątpliwie wiesz dokładnie, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o pieska nie jest dzisiaj niczym dziwnym – wielu właścicieli psów poświęciłoby dla swoich psów praktycznie wszystko.

Czy w istocie opłaca się hodować zwierzę?

Chociaż zwiększa się liczba takich ludzi, którzy zamieszkują miasta, to w sumie ciągle posiadanie czworonoga jest czymś bardzo modnym. Można sobie pomyśleć, że posiadanie własnego kota czy psa jest w dzisiejszych czasach beznadziejnym pomysłem, to jednakowoż w żadnym razie nie można w taki sposób podchodzić do kwestii zwierzaków. A więc zastanówmy się co powoduje, że w dalszym ciągu własny pies czy kot jest strzałem w dziesiątkę. Nierzadko zwierzę powoduje, iż nareszcie mamy przyjaciela. Być może to nieco smutne, lecz można powiedzieć, że takie są realia w XXI wieku.

Pages

Subscribe to RSS - pies

Nagrania