Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Na ryby do Szwecji - nie tylko dla mężczyzn

łowienie ryb
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie okłamujmy się, nasz kraj nie jest dobrym miejscem dla ludzi, którzy preferują spędzanie dni na łowieniu ryb. Polskie akweny wodne nie słynną z obfitości odmian ryb, a reguły prawne mocno odstraszają wielbicieli tego sportu.

Gdzie dobrze się wypoczywa?

Jeziora Mazurskie
Author: Saskia van de Nieuwenhof
Source: http://www.flickr.com/
W tym roku urlop każdego mogą być inne niż zazwyczaj. Zamiast interesować się wyłącznie
orientalnymi krajami, warto przynajmniej raz zainteresować się miejscową fauną i florą ,jak również wieloma zachwycającymi zabytkami, może trzeba pomyśleć w tym kwartale o wyprawie na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to zimą, czy latem należy rozplanować z określonym wyprzedzeniem, z tego rodzaju przyczyny każdy powinien wcześniej zapoznać się z możliwymi ofertami biur podróży do tego niesamowitego miejsca.

W jakie miejsce wyjechać odpocząć?

Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Dla większości z nas tegoroczne wakacje są już jedynie ciepłym wspomnieniem, które pomaga nam jakoś się odnaleźć w naszych miejscach pracy. Osoby, które posiadają dzieci zwykle załatwiają sobie wolne dni w okresie letnim, gdy ich dzieciaki mają wakacje, ponieważ już we wrześniu dzieci wracają do szkół. Ale jeżeli jesteśmy w stanie sobie pozwolić na urlopowy wyjazd we wrześniu albo organizujemy rodzinny weekendowy wypad, to nie znajdziemy lepszego miejsca niż polskie góry.

Gdzie opłaca się pojechać na wakacje w tym roku?

Praca w czasie wiosenno- letnim to istna udręka. Jak można się skoncentrować na codziennych zajęciach, kiedy za oknem panuje taka wspaniała aura? Ale gdy tylko mamy okazję, odcinamy się od naszych problemów i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma ukryte w głębokiej szufladce kolorowe foldery agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie widzi, z energią je studiujemy, wyszukując atrakcyjnych ofert na wczasy.

Blisko nie znaczy źle, poznaj piękno krajowej ziemii

miejsce
Author: Tomasz Czyczyło
Source: http://www.flickr.com
Obecnie rozpanoszyła się moda na egzotyczne wyprawy. Taką podróż trzeba jednak dogłębnie zaplanować. W przypadku wypadu na obszarze kraju można spontanicznie wybrać miejsce i wyruszyć choćby wyłącznie na dwa dni.

W jaki miejscu najlepiej się zatrzymać nad polskim morzem?

Plaża i morze, Niechorze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hupla
Nadmorski Kołobrzeg jest zakątkiem, które kojarzone jest głównie z wakacyjnym okresem urlopowym, który skupia się w naszym kraju głównie na terenach Bałtyku. Rokrocznie miasto to stara się skorzystać z tego faktu, i zarobić pieniądze z działań typowo turystycznych. Miasto Kołobrzeg ma do tego wszelkie predyspozycje.

Rewal - niezapomniane wakacje nad Bałtykiem

Plaża w Rewalu
Author: YEAH!!! design
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to nadmorska miejscowość wczasowa, którą każdego lata zwiedza niezliczona liczba urlopowiczów chcących spędzić niezapomniane wczasy nad morzem Bałtyckim. Istnieje parę przyczyn tej popularności: cudny styl miasteczka, piękne plaże, a także mnóstwo atrakcji zarazem kulturalnych, jak i sportowo – rekreacyjnych.

Darłówko - najlepszy propozycja na urlop 2014|Wakacje w Darłówku

Morze, mewa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Zlokalizowana jest u ujścia do morza Bałtyckiego rzeki Wieprzy, która dzieli ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy umożliwia most zwodzony wybudowany w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego rodzaju zabytkiem w naszym kraju.

Turystyka i noclegi w polskich miastach

Karpacz, kościółek drewniany
Author: Ronald Preuß
Source: http://www.flickr.com
W Polsce istnieje wiele miejscowości, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z różnych warunków. Mogą to być na przykład rozmaite zabytki architektury, których uroda przyciąga turystów. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak na przykład obecność wód leczniczych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający dane miasto wybierają się tam na wyjazdy sanatoryjne.

Pages

Subscribe to RSS - noclegi

Nagrania