Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Pragniesz przeżyć wspaniałe ferie, już dzisiaj pomyśl o rezerwacji wyjazdu

Studencki wyjazd na narty
Author: Gatta
Source: Gatta
Podobnie, jak letnie miesiące, zimowe ferie stają się okazją do wypoczynku i relaksu. Najczęściej planuje się je w zaśnieżonych górskich rejonach, tak i w Polsce, jak i poza granicami. Ferie można planować na sporo sposobów, należy zadbać o optymalne dla siebie rozrywki.

Narty i snowboard w kraju i za granicą

zima
Author: Colby Stopa
Source: http://www.flickr.com
Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie mają do zaoferowania wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo atrakcyjnie. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie kraju mogą pochwalić się dużym zainteresowaniem.

Wczasy w Austrii i Grecji, czyli gdzie należałoby pojechać

Grecja
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Mnogość jednostek z dużym wyprzedzeniem planuje swe wakacje. To ogromnie dobry pomysł, w szczególności jeśli planujemy wykupić wakacje z biura podróży. Multum biur podróży proponuje tańsze oferty wakacyjne, jeżeli wykupimy je przed sezonem. Wcześniejsze zaplanowanie urlopu też może nam wyjść na korzyść, ponieważ będziemy mieć pełne przekonanie, że nic nie zaszkodzi nam w wyjeździe na długo wyczekiwane wakacje.

Sezon zimowy w sezonie 2015 - które sporty uprawiać i w jakie miejsce najlepiej się wybrać.

uprawiając snowboard
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Należy oznajmić, iż o zimowym wypoczynku naszych pociech, my - rodzice, powinniśmy pomyśleć już kilka miesięcy wcześniej. Niestety nie da się doprowadzić do sytuacji, by nasi milusińscy mogli w jednakowym natężeniu uprawiać wiele dyscyplin sportowych jeżeli nie dysponujemy nieograniczonym wolnym czasem ani bezdennym workiem gotówki.

Atrakcje i ciekawe miejsca znajdujące się na terenie Szklarskiej Poręby, noclegowa baza tej miejscowości.

Szklarska Poręba
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Szklarska Poręba to bardzo chętnie wybierane miejsce na wypoczynek, i to tak naprawdę niezależnie od okresu roku. Miesiące między wiosną a jesienią kuszą przede wszystkim wielbicieli górskich wycieczek po dziewiczych lasach, wycieczek rowerowych albo zwyczajnie słodkiego leniuchowania. Z kolei zima to okres, kiedy okolice miasta przejmują we władanie snowboardziści oraz narciarze.

W co warto zaopatrzyć się jeżeli planujemy śnieżne szaleństwa?

snowboard
Author: Eelke
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas doskonale wie, że zima jest stosunkowo atrakcyjną porą roku. Chociaż nie przez wszystkich jest ona oczekiwana, to tymczasem sypiący się śnieg oraz utrzymująca się niska temperatura są w stanie utworzyć wyjątkową aurę. W tym okresie w większości wypadków pragniemy oddać się w szerokim zakresie rozumianym śnieżnym szaleństwom, jakich do tej pory nie mieliśmy możności doświadczyć.

W co się zaopatrzyć, jeżeli przygotowujesz się do wyjazdu do szkoły narciarskiej w Kotelnicy Białczańskiej?

snowboardzista
Author: Rene Dana
Source: http://www.flickr.com
Zimowe szaleństwo to jedna z niewątpliwych zalet zimy. Zwłaszcza, jeśli możemy wyjechać na narty bądź snowboard i cieszyć się atrakcjami, które niesie ze sobą niniejsza pora roku.

Wyjazdy snowboardowe wybornym projektem na spędzenie udanych ferii zimowych

uprawiając snowboard
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy snowboardowe mogą być znakomitym pomysłem na spędzenie fantastycznych oraz udanych ferii zimowych, szczególnie jeśli Twoją pasją są góry oraz sporty zimowe. Jazda na snowboardzie daje wiele emocji i adrenaliny, z pewnością w toku uprawiania właśnie tej dyscypliny sportowej nie będziesz się zanudzać.
Subscribe to RSS - snowboard

Nagrania