Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wyjazdy żakowskie wspaniałą sposobnością do wspólnej integracji

Studenci podczas wykładu
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com
Nierzadko przed zapoczątkowaniem roku studenckiego organizowane są różne wyjazdy studenckie, których głównym celem jest łączna integracja. Takie wyjazdy są planowanie przede wszystkim dla pierwszego roku studiów. Osoby, jakie dopiero mają rozpocząć naukę na studiach częstokroć czują się osamotnione, nie wiedzą nic o uczelni lub osobach, z jakimi będą studiować.

Jak spędzić upragnione wakacje? Głowisz się nad tym od miesięcy? Mamy dla ciebie rozwiązanie

szkoła językowa - zajęcia
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Precyzyjnie za dwa miesiące dobiega końca rok szkolny, a Ty nie wiesz w którą stronę wyruszyć na wakacje. Przykro byłoby zużytkować taki czas na wylegiwanie się na kanapie przed pudłem z programami telewizyjnymi. Naturalnie zazwyczaj znajdzie się jakiekolwiek zajęcie, ale aktywność inna niż na co dzień każdorazowo jest mile postrzegana. A może by tak obóz językowy?

Wyjazdy snowboardowe wybornym projektem na spędzenie udanych ferii zimowych

uprawiając snowboard
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy snowboardowe mogą być świetnym pomysłem na spędzenie fascynujących oraz udanych ferii zimowych, szczególnie jeżeli Twoją pasją są góry oraz sporty zimowe. Jazda na snowboardzie dostarcza dużo emocji i adrenaliny, z pewnością w czasie praktykowania właśnie tej dziedziny sportowej nie będziesz się nudzić.

Młodzi ludzie poszukują śmiałych, ciekawych metod nauki języka obcego wyjeżdżając do konkretnego państwa

zajęcia w szkole językowej
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Metod i szkół nauki języka obcego jest tak wiele jak sporo jest ludzi. Każdy w zasadzie zdoła stworzyć swój własny sposób, dlatego że pomimo uczęszczania na jakiś kurs, ucząc się w mieszkaniu wykonujemy to indywidualnie, nierzadko inaczej niż w szkołach.

Wyjazdy kitesurfingowe - zachwycająca, niezmiernie ekstremalna dziedzina sportowa

Kitesurfing
Author: troy_williams
Source: http://www.flickr.com
Kite wyjazdy stają się teraz coraz bardziej popularne, albowiem kitesurfing jest interesującą dyscypliną sportową, jaka jest obecnie praktykowania przez wiele osób. Kitesurfing, inaczej zwany jako kiteboarding jest to fascynujący sport wodny, jaki dostarcza naprawdę mnóstwa adrenaliny i wspaniałych emocji!

Sposób na rozwój miasta

Hotel
Author: Hotel przy Baszcie
Source: hotelprzybaszcie.pl
Poznań jest jednym z miejscowości które w sposób aktywny wspierają nowatorskie projekty. Władze miasta wspierają kontakty najbardziej intratne ekonomicznie, to kontakty na granicy nauki oraz biznesu. To dzięki WPI - bazie informacji dla uniwersytetów oraz dla biznesu.

Obozy językowe prowadzone przez ekspertów są godne uwagi

język
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy się wyuczyć języka obcego, w jak najkrótszym okresie oraz z jak najlepszymi wynikami, ale równocześnie nie chcemy przebywać zbyt wiele godzin w zamkniętym pomieszczeniu przy ławce, to trzeba myśleć o tym, co mają szansę nam podarować obozy językowe. Mamy szansę pojechać do jakiejś miejscowości w naszym kraju, ale też możemy zajechać do państwa, w którym posługują się konkretnym językiem obcym.

Sezon zimowy - jedziemy na narty

Narty biegowe, biegówki
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Dla wielu ludzi miesiące zimowe to najlepszy czas do uprawiania sportu oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Zimowy wypoczynek natomiast kojarzy się zawsze z górami. Dla miłośników zabawy i sportu na śniegu górskie stoki stanowią prawdziwy raj. Ta forma spędzania czasu wybierana jest zarówno przez najmłodszych, jak i przez starszych.

Zainteresowania nie koniecznie idą razem ze szkołą

W szkole pociechy uczą się konkretnych zajęć, zdobywają określoną wiedzę, jednak powinniśmy pamiętać o tym, iż ma szanse stać się tak, że zainteresują się czymś kolejnym, o czym w szkole się nie mówi, a wówczas na nas, na rodzicach będzie ciążyła odpowiedzialność, żeby ułatwić im dostęp do tej wiedzy i równocześnie, aby powodować, aby pragnęły dalej rozwijać własne hobby.

Pages

Subscribe to RSS - nauka

Nagrania