Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Czy należy kupować kajaki

Sporty wodne
Author: chris walker
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które miały okazję uczestniczyły w spływie kajakowym doskonale wiedzą, że nie musimy posiadać swoich kajaków. Zresztą nie oszukujmy się, niewielka liczba osób posiada w domu kajak. Nie jest to u nas w kraju tak powszechny sprzęt jak rower. Oczywiście są ludzie, którzy mają własne kajaki.

Przygotowanie do triathlonu - czyli jak troszczyć się o własne postępy oraz wyróżnić się na tyle pozostałych sportowców

pływalnia
Author: cotaroba
Source: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec zapewne zdaje sobie sprawę, że wszelkie postępy w określonej dziedzinie niewątpliwie motywują do dalszych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą takie dziedziny, jak pływanie, bieganie, jak także kolarstwo, a co za tym idzie wymagający systematycznych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba pragnąca wyróżnić się w triathlonie musi wcześniej poznać własne wszystkie możliwości i dokonać starań, aby jej wyniki były na oczekiwanym poziomie.

Mazury i kajaki

spływy kajakowe
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com
To straszne, gdy w czasie gorącego weekendu, na przykład w połowie lipca, zamiast odpoczywać w miłym miejscu, na swoje nieszczęście pracujemy albo po prostu siedzimy w mieście. A może by tak najzwyczajniej pojechać na Mazury? Trzeba się śpieszyć, bo rośnie moda na tę krainę, także wśród zagranicznych turystów, a więc wielce prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż w dalszym ciągu śliczne, niestety nie będą tak dziewicze, nieodkryte.

Jak przygotować się do wyjazdu na stok?

włochy - koloseum
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
Nim postawimy w tym roku po raz pierwszy ślizgacze na SPAdku trzeba się do tego należycie przygotować. Sprzętowo, mentalnie ale też fizycznie.


Wydolność fizyczna narciarza ma istotny wpływ na pułap bezpieczeństwa.

Triathlon sport dla wytrzymałych

Triathlon
Author: Giant
Source: Giant
Teraz uważa się, iż człowiek sukcesu powinien ćwiczyć dowolny sport. Ma to być metoda na pokazanie iż panujemy nad sytuacją w wszelkich możliwych sferach życia. Oczywiście nie jest to jedyne wyjaśnienie takiej aktywności. Sport jest sprawą miłą, nastręcza wysiłku, jednakże w zamian otrzymujemy po pewnym czasie lepszy nastrój.

Jedziemy na stok. W jaki sposób dobrze się przygotować?

Snowboard
Author: Gavin Craigie
Source: http://www.flickr.com
Do zaczęcia ferii zostało parę dni. To z pewnością za mało, by odpowiednio przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze można uczynić, ażeby nie powrócić z wypadu na stok w gipsie? O czym trzeba pamiętać, a także jak trenować, żebyśmy nie drżeli o zdrowie podczas kolejnego wyjazdu na narty?
Subscribe to RSS - pływanie

Nagrania