Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Czy należy kupować kajaki

Sporty wodne
Author: chris walker
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które miały okazję być na spływie kajakowym dobrze wiedzą, że nie trzeba posiadać swoich kajaków. Zresztą nie oszukujmy się, niewiele osób posiada w domu kajak. Nie jest to w naszym kraju tak popularny sprzęt jak rower. Wiadomo, że są ludzie, którzy posiadają swoje kajaki.

Przygotowanie do triathlonu - czyli jak troszczyć się o własne postępy oraz wyróżnić się na tyle pozostałych sportowców

pływalnia
Author: cotaroba
Source: http://www.flickr.com
Każdy sportowiec na pewno zdaje sobie sprawę, że wszelkie postępy w danej dziedzinie niewątpliwie motywują do kolejnych działań. Jedną z najbardziej wymagających dyscyplin jest zapewne triathlon, który stanowi dyscyplinę łączącą zarówno pływanie, bieganie, jak także kolarstwo, a w związku z tym wymagający systematycznych ćwiczeń przygotowujących. Każdy osoba chcąca wyróżnić się w tej dyscyplinie powinna najpierw poznać własne wszystkie możliwości oraz dokonać starań, aby jej wyniki były na właściwym poziomie.

Mazury i kajaki

spływy kajakowe
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com
To koszmarne, gdy w czasie letniego weekendu, na przykład w połowie lipca, zamiast wypoczywać w miłym miejscu, niestety musimy pracować albo po prostu siedzimy w mieście. Może by tak po prostu wyskoczyć na Mazury? Trzeba się pośpieszyć, ponieważ wzrasta moda na Krainę Tysiąca Jezior, także wśród obcokrajowców, a więc wielce prawdopodobne, że za jakiś okres czasu Mazury, chociaż nadal ładne, niestety nie będą tak dziewicze, nieodkryte.

Jak przygotować się do wyjazdu na stok?

włochy - koloseum
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
Nim postawimy w tym roku pierwszy raz ślizgi na stoku trzeba się do tego należycie przygotować. Sprzętowo, mentalnie ale również fizycznie.


Wydolność cielesna narciarza ma kluczowy wpływ na pułap bezpieczeństwa.

Jedziemy na stok. W jaki sposób dobrze się przygotować?

Snowboard
Author: Gavin Craigie
Source: http://www.flickr.com
Do zaczęcia ferii zostało parę dni. To z pewnością zbyt mało, by porządnie przygotować się do wyjazdu na stok. Co jeszcze możemy uczynić, aby nie wrócić z wypadu w góry w gipsie? O czym trzeba pamiętać, a także jak ćwiczyć, żebyśmy nie drżeli o zdrowie w czasie kolejnego wyjazdu na stok?

Triathlon sport dla wytrzymałych

Triathlon
Author: Giant
Source: Giant
Aktualnie uważa się, iż człowiek sukcesu powinien ćwiczyć jakiś sport. Ma to być metoda na udowodnienie iż panujemy nad sytuacją w wszystkich potencjalnych sferach życia. Naturalnie nie jest to jedyne wyjaśnienie takiej działalności. Sport jest sprawą miłą, nastręcza wysiłku, jednakże w zamian dostajemy po jakimś okresie lepsze samopoczucie.
Subscribe to RSS - pływanie

Nagrania