Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Chcesz zaplanować niebanalny urlop? Hawaje będą wspaniałym pomysłem na niezapomniane wakacje!

Wakacje na Hawajach
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Najlepszą i w najwyższym stopniu kultową odmianą spędzania czasu wolnego przez ludzi jest relaks na plaży, kąpiel w wodzie i opalanie. Masa osób wyjeżdża na wakacje by po prostu odpocząć od normalek i w ramach tego funduje sobie wyprawę w niecodziennej scenerii. Ten tydzień czy dwa w ujęciu wielu ma być nadzwyczajny , a czas porządnie zużytkowany. Gdzie więc powinieneś się skierować?

Czy poznałeś barwy Karaibów, miesiąc urlopu to zbyt krótko

Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Pora letnia kojarzy się zwykle z najprzyjemniejszą porą roku. Z wakacjami, z relaksem, ze słodkim leniuchowaniem, z morzem i oczywiście ze słońcem. Morzem, klarownie czystym, o barwie błękitu, z malowniczymi atolami koralowymi, z ogromną liczbą pięknych ryb.

Jeśli wakacje to tylko Wyspy Karaibskie

morze
Source: www.morguefile.com
Wyjazdy na urlopy nierzadko z rozmaitych względów nie odbywają się z odpowiednim zaplanowaniem. Dla osób mogących sobie pozwolić na spontaniczny wyjazd biura podróży przygotowały propozycje, przykładowo na wakacje na Kubie lub w Meksykuze szczególnie atrakcyjnymi propozycjami oraz za niewysokie kwoty.

Jeżeli interesuje Cię wyspa Barbados, wycieczki w tutejsze rejony można bez problemu zamówić w profesjonalnym biurze podróży

Barbados
Author: traveljunction
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas za kierunek wycieczki turystycznej wybiera wyspy, ponieważ z reguły panuje na nich fantastyczna pogoda, możemy cały dzień odpoczywać na plaży, a jednocześnie podziwiać niespotykane krajobrazy, tak na lądzie, jak i nurkując w błękitnym morzu. Tak samo jest jeśli chodzi o wyspę Barbados, położonej w obrębie Małych Antyli.

Wyspy Galapagos – jak obecnie zaplanować ciekawą wycieczkę z Wrocławia i z jakiego względu warto się tam udać?

palma kokosowa od dołu
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Świat nie ma dzisiaj w zasadzie żadnych granic. Dostępność zaawansowanych środków komunikacji powoduje, że można podróżować dość szybko i wygodnie. Nie należy się w związku z tym dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na zwiedzanie nawet najbardziej odległych zakątków naszego globu, które charakteryzują się ogromną popularnością.

Kolejny raz nie masz pojęcia dokąd wybrać się na wakacje? Nie wahaj się iść do biur podróży we Wrocławiu. Zagwarantują ci doskonałe atrakcje

Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Coraz cieplej za oknami naszych mieszkań, a my dusimy się w środku nie mając pojęcia co ze sobą uczynić. Aktualnie leżymy sobie na fotelu i oglądamy kolejny epizod naszego serialu. Taki sposób relaksu także jest uznawana, ale zwykle można to zamienić na coś innego.

W jakie miejsce się udać na bajkowy urlop czyli lista zalet uznawanych przez wielu za najpiękniejsze wysp na świecie, czyli Seszeli

krajobraz Seszele
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Plaże pełne piasku, wspaniała pogoda i słodkie lenistwo - z tym właśnie kojarzą się dużej części z nas najpiękniejsze wakacje. Rzeczywistość przeważnie jest nieco inna, bo czy będzie wybrzeże Bałtyku, czy kraje nad Morzem Śródziemnym, czy też tak chętnie odwiedzane Morze Czarne, to ciężko będzie tam znaleźć dużo ciszy i spokoju. Są jednak miejsca, jakie już na zdjęciach prezentują się jak z innego świata, a w rzeczywistości jeszcze niesamowiciej.

Gdzie na ziemi można znaleźć raj czyli wszystkie niezwykłe miejsca i atrakcje magicznej wyspy Mauritius.

Mauritius
Author: Rega Photography
Source: http://www.flickr.com
Oglądając różne zdjęcia z podróży czasami można natrafić na ujęcia wręcz bajkowe, jakby nie pochodziły z naszego świata lub zostały genialnie zmontowane. Lecz istnieją one naprawdę, znajdzie się na naszej planecie dużo miejsc, które wywołują taki zachwyt. Jeśli więc ktoś zobaczy na fotografii błękitne niebo, podobnie błękitne morze i kołyszący się w oddali statek, to może być prawie pewien, że zdjęcie to wykonano na Mauritiusie.

Marzy ci się niebiańsko czysta woda, bezchmurne niebo i gorący klimat? – przyjedź na Jamajkę

Jamajka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Im zimniej na zewnątrz, tym bardziej marzy nam się wyjazd w naprawdę ciepłe i egzotyczne miejsca. Propozycji do wyboru jest rzecz jasna sporo. Wielu ludzi pod tym względem decyduje się na ogół na egzotyczne wyspy, a takich sporo zlokalizowanych jest między innymi na Morzu Karaibskim. Kusi ono pięknymi lazurowymi wodami oraz gorącymi i piaszczystymi plażami. Dlatego właśnie zwłaszcza te wyspy cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Wlicza się do nich między innymi Kuba, Haiti, czy dość popularna Jamajka.

Pages

Subscribe to RSS - wyspy

Nagrania