Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jak najlepiej wypocząć w Zakopanym

apartamenty
Source: http://villamare.com.pl/
Luksusowy nocleg to połowa udanego urlopu. Ciężko obecnie dokonać wyboru najmocniej optymalnych miejsc na noclegi w górach posiadając do dyspozycji ogromną liczbę rozmaitych apartamentów. Czy najlepiej wybrać sprawdzone miejsca, a może bardziej jakieś kompletnie nowe obiekty?

Zakopane i Szczawnica to kurorty z bogatą ofertą noclegową

góry2
Source: www.morguefile.com
Do kurortów w całej Europie turyści zjeżdżają się często w sezonie. Ceny noclegów wtedy rosną, jednak można wyszukać korzystne promocje jak tu www.eholiday.pl/tanio-zakopane-50281.html. Ale widoki oraz atmosfera jest tego warta. Przeważnie wyjazd planuje się z większym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli chodzi o możliwości dostania urlopu w danym czasie. Kolejną istotną sprawą jest zakwaterowanie.

Fantastyczna propozycja dla fanów szusowania

Narty
Author: oatsy40
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku setki Polaków ruszają na poszukiwanie atrakcyjnych stoków, jakie zapewnią niezapomniane wrażenia oraz doskonałe widoki. Jazda na nartach jest coraz popularniejsza, dlatego co zimę stoki zapełniają się tysiącami wielbicieli zimowego szaleństwa.

Idealne i niesamowite wyprawy

wakacje
Author: Epicantus
Source: http://www.flickr.com
Kiedy w Polsce [jest szaro i zimno, warto udać się na urlop do egzotycznego zakątka. Jeżeli uprzednio takiego urlopu nie obmyśliliśmy, nic straconego, możemy korzystaćz ofert last minute.


Jeśli ciekawi nas prawdziwa egzotyka, odmienna kultura i do tego bajeczne plaże, zdecydujmy się na Tajlandię.

Wycieczka na Islandię na pewno okaże się wyjątkowym przeżyciem, które zapragniemy powtórzyć

wycieczka na islandię
Author: Jurgen Kubel
Source: http://www.flickr.com
Jeśli marzy się nam niezapomniana wycieczka do niezwykłego państwa, to dobrym pomysłem będzie Islandia. Jest to miejsce magiczne, które co roku przyciąga bardzo wielu ludzi z całego świata.

Kiedy nadchodzą wakacje trzeba pomyśleć o jakiś atrakcjach, które umilą nam wycieczkę w góry

praca w grupie
Source: flickr.com
Jeżeli wybieramy się w góry w sierpniu, to pewne jest to, że naszym głównym celem będzie podążanie szlakami. Jednak nierzadko warto poszukać w sieci innych atrakcji, które mogą nam umilić urlop.

Jakie hotele w Pieninach zakupić i co wziąć w góry, by czuć się komfortowo?

pieniny
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gdzie wybrać się na narty? I co ze sobą zabrać? Te i inne pytania stawiają sobie wszyscy amatorzy śnieżnych wypraw. Norm jest kilka, a rejonów do wyboru mamy całkiem wiele. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Zieleniec, Szczyrk, Pieniny to tylko niektóre z najbardziej fascynujących regionów gdzie przyjemnie można spędzić zimowy czas.Kolejne najbardziej popularne i oblegane przez turystów miejsca to Szklarska Poręba, Wisła czy też Kasprowy Wierch. Można tam nie tylko skorzystać z infrastruktury narciarskiej, ale dodatkowo zwiedzać wdzięczne regiony i widoki. Dlatego też regiony te co roku cieszą się dużą liczbą turystów.

Kotlina Kłodzka – co niewątpliwie warto zwiedzić

lasy
Author: the BRT
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie coraz więcej osób rozpoczyna interesować się krajową turystyką. Jest tak nie bez powodu – Polska zaczęła być doceniana jako kraj ciekawy dla podróżników i w efekcie także wiadomo coraz więcej o interesujących miejscach w granicach kraju.

Co nabyć na biwak

Namiot
Author: www.sport-shop.pl
Source: www.sport-shop.pl
Urlop czy to wiosną, czy latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy wypoczynku, może nawet pomyśleć o wyprawie w góry albo o biwaku? Aby dobrze dokonać wyboru najlepiej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem i dowiedzieć się jakie namioty biwakowe trzeba kupić.

Pages

Subscribe to RSS - widoki

Nagrania