Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Krzesiwo nie bierze wiele miejsca

Saperka
Krzesiwo zawsze może się przydać
Dziś do uzyskania ogniska wystarczy posiadać zapałki lub zapalniczkę. Co jednak zrobić gdy lubimy podróżować, często śpimy w lesie, albo uwielbiamy wyjazdy pod namiot? Wtedy najlepiej będzie kiedy zaopatrzymy się w krzesiwo, okazuje się być ono niewielkie, łatwe w zastosowaniu, a równocześnie daje nam świadomość, że bez kłopotów będziemy mieli szansę wzniecić ogień w każdych warunkach.

Odpowiednie buty oraz plecak to obowiązkowe wyposażenie

plecaki wisport
Author: Meble-Bogart.pl
Source: http://www.meble-bogart.pl
Wakacje w pełni. Przed wyruszeniem na trasę należy zaopatrzyć się w niezawodny sprzęt. Podstawa to buty i plecak.


Decydując się na aktywność fizyczną jako sposób na lato warto nabyć, jeżeli jeszcze nie mamy odpowiedni plecak.

Lotnisko Wrocław - czym się tam dostać i niedaleko zaparkować?

zaparkowane auta
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas, Wrocławian, często w ciągu roku używa połączeń samolotowych. Wybieramy się na urlop, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Dzięki tanim liniom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i wygodna forma podróży. Mimo, że lot w obrębie Europy trwa zaledwie parę godzin, musimy jeszcze do czasu wyprawy doliczyć drogę na lotnisko - a z tym bywa wszelako, gdyż zazwyczaj obszary te ulokowane są pod miastem. Wrocław całe szczęście, ma bardzo przyzwoity dojazd.

Wybieramy nowy namiot

namiot
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Sypianie pod gołym niebem nie jest do końca przyjemne, zwłaszcza gdy aura, bądź latające owady nie dadzą nam przyjemnie usnąć. Na wyprawach na łonie przyrody najlepiej sprawdzają się namioty. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed niepożądanymi warunkami pogodowymi, opadami, czy palącym słońcem i wiatrem, a również zapewnienie bezpiecznego snu.
Subscribe to RSS - bagaż

Nagrania