Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

W weekend na rower

Author: sfllaw
Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób odchudzających się, jak i dla tych, którzy chcą umacniać mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie odpoczynku. Rower spełni zadania środka komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Gładko dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej miniemy korki oraz inne utrudnienia na drodze, zarazem czynnie włączymy się w ochronę środowiska. Warto rozważyć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

Wybieramy najlepsze sposoby na pozbycie się nudy

Piknik na łonie natury
Author: Daniel Glifberg
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej stało się tak, że stwierdziliśmy straszną nudę. Znanych jest wiele sposobów, by jej szybko zaradzić. Pod uwagę należy wziąć szczególnie dostępne na rynku rozrywki, jednak nie ograniczać się jedynie do nich. Jazda na rowerze? Dlaczego nie, w końcu to pewien rodzaj aktywności fizycznej, której tak szczególnie nam brak. W mieście raz na jakiś czas organizowane są biegi na orientację, które już do dzisiaj zdążyły zdobyć znaczne grono zwolenników.

Ekwipunek na wyprawę górską lub rowerową

góry2
Source: www.morguefile.com
Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne miesiące, w trakcie których, długo przed startem sezonu, mnóstwo ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w pensjonatach zjawi się armia urlopowiczów – jednak wymaga siły charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno dobrego stanu zdrowia.

Moda na rowery jest w obecnych czasach niezmiernie duża - w jaki sposób wyszukać ciekawy model?

Rower
Author: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj panuje niesłychanie duża moda na ekologię i zdrowy tryb życia. Wyraża się to w najprostszych zachowaniach ludzi, jak na przykład segregacja śmieci, kupowanie eko żywności bądź rezygnowania z podróżowania autem. Ludzie coraz częściej przesiadają się na bicykle, które w metropoliach bywają najbardziej komfortowym środkiem komunikacji.

Jakiego rodzaju rowerowe narzędzia należy nabyć ruszając w dłuższą trasę?

rower
Author: Grao Castellon
Source: http://www.flickr.com
Wybierając się w długą trasę rowerową dobrze jest zaopatrzyć się w nieodzowne narzędzia, żeby nie wydawać gotówki na naprawianie roweru.

Jak kupić sprzęt rowerowy, ażeby zapewnić sobie komfort jak i zadowolenie z uprawianego sportu wyczynowego?

rower
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki
Aktualnie bardzo popularnym sportem jest jazda rowerem. Jeżdżenie bicyklem zapewnia multum frajdy a poza tym ma pozytywny wpływ na ludzkie zdrowie. Najczęściej, gdy sport ten uprawiany jest regularnie. Najlepiej każdego dnia.

Jeżeli w czasie wakacji i wolnych dni, od leżenia na plaży i pływania w ciepłym morzu wolisz ekstremalne wyprawy i aktywne spędzanie czasu – zorganizuj kilkudniową wycieczkę rowerową

rodzina na łące
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gdy przychodzi okres letni, robi się ciepło, każdy już myśli o upragnionym urlopie. Rozpoczynamy aranżować i czynić zamiary na wyjazdowe wyjazdy, podróże. Poszukujemy idei, jak najpożyteczniej spędzić czas z rodziną, żeby zaznać chwili relaksu.

Wybór gadżetów do rowerów, które będą przydatne w wyjątkowo ekstremalnych sytuacjach

rowerzyści
Author: Lenny
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek może mieć jakiekolwiek hobby. To sformułowanie tak było zanotowane, bo zostało naukowo zbadane, że ludzie którzy mają jakiekolwiek zainteresowania lepiej radzą sobie w życiu. Nie wiadomo, dlaczego tak jest, tymczasem trzeba przyjąć, iż tak właśnie bywa. Jakie można mieć zainteresowania? Można zbierać wszelkiego rodzaju przedmioty, na przykład znaczki jak i modele samolotów. Można wykonywać rożnego typu sporty, które prócz tego pozytywnie wpłyną na zdrowie i samopoczucie hobbysty.

jakiego typu korzyści zapewnia jazda na rowerze? Dlaczego powinniśmy korzystać z tej formy spędzania czasu wolnego?

wycieczka rowerowa
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze jest bardzo pożytecznym sposobem spędzania wolnego czasu oraz jedną z bardziej interesujących metod na ulepszenie kondycji i stanu zdrowia. O tym, iż tego rodzaju forma aktywności fizycznej cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością, świadczyć może coraz większa ilość miejskich wypożyczalni i ścieżek rowerowych.

Pages

Subscribe to RSS - rower

Nagrania