Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Karpacz oraz Ciechocinek wśród rozchwytywanych destynacji

karpacz
Author: Chris RubberDragon
Source: http://www.flickr.com
Stawiając na Karpacz jako miejsce na wypoczynek od codziennej aktywności oraz wyczerpującej pracy, możemy mieć pewność spektakularnych efektów. O stuprocentowy odpoczynek zatroszczą się doświadczeni eksperci, którzy gwarantują szczególnie wygodne warunki wszystkim przybywającym z wizytą. Także studiująca młodzież z ochotą wybiera się na wczasy do Karpacza. Urokliwa miejscowość turystyczna na Dolnym Śląsku przyciąga w szczególności świetnym górskim klimatem oraz niemałymi możliwościami.

Bez względu na porę roku - odpoczywaj w Polsce

Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w dużej mierze cudzoziemców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie przeróżnymi atrakcjami, które warto wziąć pod uwagę planując odpoczynek 2014!

Czy Duszniki Zdrój noclegi - warto odwiedzić

Duszniki-Zdrój
Author: David Short
Source: http://www.flickr.com
Im bliżej jest wakacji oraz lata, tym częściej rozpoczynamy się zastanawiać, gdzie powinniśmy się ulokować, w jaki region naszego kraju powinniśmy się skierować. Niesamowicie istotną w tym rolę sprawuje na pewno to, gdzie zatrzymaliśmy się ostatnio, oraz to w jakich widełkach znajdują się ceny za nocleg.

Warto wypocząć w górach

panorama gór w blasku słońca
Author: Bruce Skarin
Source: http://www.flickr.com
Jeśli rozmyślamy o własnym odpoczynku, o tym, aby zebrać siły, to bez wątpienia chcemy, by był on idealnie taki, jak lubimy. Jeżeli kochamy siedzieć w jednym miejscu oraz nie lubimy spacerować, to na pewno w większości sytuacji udamy się nad morze. A przecież góry nie oczekują od nas spacerowania, tam również mamy okazję wypoczywać spokojnie i bez zdobywania górskich szlaków na swoich nogach.

Urlop prozdrowotny

Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Z pewnością każdy z nas jest już zmęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi sprawami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i funkcjonujemy pod wielką presją. W czasie globalnego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po męczącym dniu do naszego mieszkania, a tam oczekują nas kłopoty z dziećmi. Kiedy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie daje nam spać. I znów na drugi dzień jesteśmy niewyspani.
Subscribe to RSS - uzdrowiska

Nagrania