Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Czy turystyka i rekreacja to przyszłościowy kierunek?

Studenci
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Studia na kierunku Turystyka i rekreacja jest połączaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu sporej ilości innych dziedzin, np. nauka o środowisku, kultura, nauki humanistyczne, nauki ekonomiczne i wiedza z dziedziny prawa. Idealnym kandydatem na studia o tym profilu jest osoba, interesująca się tą dziedziną, a także podróżami, aktywnością fizyczną i sposobami spędzania wolnego czasu.

Samoobrona - kursy przygotowawcze

Odzież militarna
Author: U.S. Army
Source: http://www.flickr.com
Jak funkcjonować, kiedy niebezpieczeństwo czeka w każdym miejscu? Jak sobie radzić, kiedy doświadczyliśmy ataku w trakcie, którego zostaliśmy pobici? Jak tym bardziej żyć, kiedy broniąc się przed napastnikiem sami jesteśmy teraz oskarżani? To dopiero niesprawiedliwe, gdy samoobrona stosowana w słusznym celu ochrony swojego życia jest różnorodnie oceniana, a my musimy tłumaczyć się z tego, iż po prostu się... broniliśmy?

Powinniśmy znać swoje prawa

lot
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie ma znaczenia dokąd się udajemy, ani z jakich środków transportu wykorzystujemy, z pewnością wciąż powinniśmy znać własne prawa oraz zaznaczyć, w jakich chwilach możemy z nich używać. Jeśli dowiemy się o tym wszystkim dobrze wcześniej może się okazać, iż mniej będziemy się stresowali kiedy okaże się, że w czasie wyjazdu pojawią się jakieś nieprzewidziane sytuacje, które wpłyną na nasze plany, albo nawet powodują, że będziemy musieli je przemienić.
Subscribe to RSS - prawo

Nagrania