Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wyprawy wędkarskie do krainy szwedzkich jezior - zrealizuj swoje pasje

Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Ponure powieści kryminalne to nie jedyny atut nadbałtyckiego północnego sąsiada. Szwecja rodzimym wędkarzom pokazała się jako fantastyczne miejsce na...

Na ryby do Szwecji - nie tylko dla mężczyzn

łowienie ryb
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie okłamujmy się, nasz kraj nie jest dobrym miejscem dla ludzi, którzy preferują spędzanie dni na łowieniu ryb. Polskie akweny wodne nie słynną z obfitości odmian ryb, a reguły prawne mocno odstraszają wielbicieli tego sportu.

Wakacje z wędką

różne ryby
Author: James Palinsad
Source: http://www.flickr.com
Turystyka wędkarska w Polsce jest mocno rozwinięta. Z roku na rok nad klarowne górskie rzeki przybywają coraz to liczniejsze tłumy amatorów aktywniejszych form wypoczynku jakim jest chociażby wędkarstwo. Znacznym plusem kraju jest spora ilość jezior oraz ich zróżnicowanie. Dobrze nastawić się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczynku ,jak i na co bardziej intrygujące propozycje agencji turystycznych, szczególnie w sytuacji, gdy jest się zawodowym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie śnił, aby podróż na ryby stał się wreszcie faktem? Teraz dzięki specjalnym ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.
Subscribe to RSS - połów

Nagrania