Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wiosłuj, podróżuj, relaksuj się - kajaki

jeziora
Może w w naszym kraju nie mamy gorącego lata, ciepłego morza czy najlepszych stoków narciarskich, jednak za to posiadamy wspaniałe i piękne rzeki! Dlatego jeżeli lubimy aktywny wypoczynek, chcemy nabrać dystansu, oderwać myśli od codziennych problemów, poczuć się wolnym i jednocześnie odreagować stres – wybierzmy wakacje w kajaku.

Niezapomniany relaks nad polskim morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com
Mielno to słynna miejscowość wypoczynkowa znajdująca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Razem z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, idealnie przystosowany by ugościć turystów planujących wakacje 2014 nad Bałtykiem!

Niesamowite Bieszczady, w których doskonale spędzisz wakacje i odpoczniesz pośród dzikiej natury

Góry
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy pięknego, spokojnego miejsca na wakacje, powinniśmy zastanowić się nad Bieszczadami. Są przepięknymi górami, które odwiedza wielu turystów pragnących poznać dziką naturę oraz zaznać spokoju podczas urlopu.

Bieszczady uwodzą turystów górzystymi terenami, aktywnym wypoczynkiem czy pięknymi i wspaniałymi widokami

bieszczady
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to jeden z wyśmienitych zakątków nie tylko Kraju ale i Europy. Zatem jeśli chcemy doskonale wypocząć wystarczy udać się w zachwycające Bieszczady i tam zamieszkać w góralskim domku wczasowym.

Wczasy w Bieszczadach: z jakich powodów naprawdę warto tam pojechać?

solina
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Wczasy w naszym kraju mogą być naprawdę cudowne. Mamy ogromnie dużo miejsc, które z całą pewnością warto zwiedzić i zobaczyć na własne oczy. Nie tylko urlop za granicą może być udany i naprawdę należy się o tym przekonać. Po pierwsze Polska jest bardzo różnorodna, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dobrego dla siebie. Wszyscy miłośnicy górskich wycieczek i spokoju powinni się udać w Bieszczady!

Egzotyczne podróże, czyli prawdziwa przygoda życia

egzotyka
Author: Timothy J Carroll
Source: http://www.flickr.com
Do wakacji już niewiele czasu pozostało. Z całą pewnością można więc już dzisiaj pomyśleć nad tym, gdzie właściwie chcemy wyjechać. Bardzo duża część ludzi nastawiona jest na wakacje w kraju. Jest to oczywiście rozwiązanie najtańsze. Są mimo wszystko i tacy, którzy kochają egzotyczne wyprawy i każdy odpoczynek starają się spędzić w miejscu o różnym klimacie, kulturze oraz mentalności ludzi. Egzotyczne wyprawy to z pewnością dość droga przygoda życia. Gdzie można będzie zdecydować się na wyprawę?

Co koniecznie odwiedzić w czasie wycieczki w Tatry? W Jakie miejsca musimy koniecznie trafić ?

tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Każdy chociaż raz w życiu musi pojechać w Tatry, gdyż to wyjątkowe miejsce. Dopiero w takim miejscu można rzeczywiście poczuć prawdziwy odpoczynek, a któż by nie chciał wybrać się na urlop, aby całkiem wypocząć. Jak wiemy czasem jest to ciężkie do zrealizowania, gdyż coś przeszkadza. W Tatrach mamy pewność, iż tak się nie stanie. Aby jednak jak najlepiej zaplanować taki wyjazd trzeba pamiętać o najważniejszych atrakcjach.

Easy Camp - komfort w każdym miejscu

mata
Author: Meteor
Source: Sport-Shop.pl
Rozwój i uprzemysłowienie sprawiły,że wielu ludzi traktuje osiągnięcia oraz wytwory człowieka za kwestie naturalne, które są w zasadzie rzeczą naturalną, skoro obcujemy z nimi od dziecka. Niczym nieutrudniony dostęp do pitnej wody stał się rzeczą tak powszechną, iż został uznany za podstawowe prawo ludzi, które przysługuje wszystkim ludziom.

Wakacje w Polsce - czy to dobry pomysł?

Pieniny, góry
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Polska jest krajem niezwykle różnorodnym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu także sporo świetnych miejsc na wypoczynek ze względu na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają dużo rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wycieczek wakacyjnych. Mimo to obecnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na urlopy do innych krajów, często nie znając w pełni piękna własnych okolic.

Pages

Subscribe to RSS - przyroda

Nagrania