Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Easy Camp - komfort w każdym miejscu

mata
Author: Meteor
Source: Sport-Shop.pl
Zaawansowane tempo życia i postęp sprawiły,że wielu z nas postrzega zdobycze oraz wytworzone przez człowieka narzędzia jako rzeczy naturalne, które są w zasadzie rzeczą naturalną, skoro mamy z nimi do czynienia od dziecka. Łatwy dostęp do bieżącej wody jest rzeczą tak powszechną, że został uznany za jedno z podstawowych praw człowieka, które przysługuje każdemu obywatelowi świata.

Niezapomniany relaks nad polskim morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com
Mielno to popularna miejscowość turystyczna mieszcząca się na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Razem z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, doskonale przystosowany by ugościć turystów planujących wczasy 2014 nad morzem Bałtyckim!

Wiosłuj, podróżuj, relaksuj się - kajaki

jeziora
Może w w naszym kraju nie posiadamy upalnego lata, ciepłego morza czy świetnych stoków narciarskich, ale za to mamy cudowne rzeki! Jeżeli więc lubimy aktywny wypoczynek, chcemy odpocząć, oderwać myśli od codziennych zmartwień, poczuć się wolnym i jednocześnie odreagować stres – zdecydujmy się na wakacje w kajaku.

Niesamowite Bieszczady, w których doskonale spędzisz wakacje i odpoczniesz pośród dzikiej natury

Góry
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukamy pięknego, spokojnego miejsca na wakacje, powinniśmy zastanowić się nad Bieszczadami. Są przepięknymi górami, które odwiedza wielu turystów pragnących poznać dziką naturę oraz zaznać spokoju podczas urlopu.

Egzotyczne podróże, czyli prawdziwa przygoda życia

egzotyka
Author: Timothy J Carroll
Source: http://www.flickr.com
Do wakacji już niewiele czasu pozostało. Z całą pewnością można więc już dzisiaj pomyśleć nad tym, gdzie właściwie chcemy wyjechać. Bardzo duża część ludzi nastawiona jest na wakacje w kraju. Jest to oczywiście rozwiązanie najtańsze. Są mimo wszystko i tacy, którzy kochają egzotyczne wyprawy i każdy odpoczynek starają się spędzić w miejscu o różnym klimacie, kulturze oraz mentalności ludzi. Egzotyczne wyprawy to z pewnością dość droga przygoda życia. Gdzie można będzie zdecydować się na wyprawę?

Co koniecznie odwiedzić w czasie wycieczki w Tatry? W Jakie miejsca musimy koniecznie trafić ?

tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Każdy chociaż raz w życiu musi pojechać w Tatry, gdyż to wyjątkowe miejsce. Dopiero w takim miejscu można rzeczywiście poczuć prawdziwy odpoczynek, a któż by nie chciał wybrać się na urlop, aby całkiem wypocząć. Jak wiemy czasem jest to ciężkie do zrealizowania, gdyż coś przeszkadza. W Tatrach mamy pewność, iż tak się nie stanie. Aby jednak jak najlepiej zaplanować taki wyjazd trzeba pamiętać o najważniejszych atrakcjach.

Wakacje w Polsce - czy to dobry pomysł?

Pieniny, góry
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Polska jest krajem niezwykle różnorodnym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy na przykład różnorodność terenu i wysokości. Jest tu także sporo świetnych miejsc na wypoczynek ze względu na obecność jezior lub rzek o czystej wodze. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają dużo rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wycieczek wakacyjnych. Mimo to obecnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na urlopy do innych krajów, często nie znając w pełni piękna własnych okolic.

Bieszczady uwodzą turystów górzystymi terenami, aktywnym wypoczynkiem czy pięknymi i wspaniałymi widokami

bieszczady
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to jeden z wyśmienitych zakątków nie tylko Kraju ale i Europy. Zatem jeśli chcemy doskonale wypocząć wystarczy udać się w zachwycające Bieszczady i tam zamieszkać w góralskim domku wczasowym.

Dalekie podróże okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop przeznaczysz na Bali?

Bali
Author: Frontierofficial
Source: http://www.flickr.com
Z roku na rok dalekie podróże radują się wśród Polaków coraz większym zainteresowaniem. Spowodowane bywa to w dużej mierze łatwością poruszania się po świecie, jak również obniżeniem kosztów zagranicznych wczasów w stosunku do wypoczynku w kraju. Naturalnie na luksusowe wczasy w dalekim regionie świata musi się zgromadzić większe sumy, ale wielokrotnie urlopowicze wolą zainwestować znaczniejsze fundusze raz na parę lat i przeżyć wyjątkową przygodę.

Pages

Subscribe to RSS - przyroda

Nagrania