Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Gady jako unikalny przykład domowego zwierzaka

piękny wąż w terrarium
Author: Iqbal Osman
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi marzy o posiadaniu własnego zwierzaka, ale nie decydują się nie, gdyż twierdzą że nie mają odpowiedniej ilości wolnego miejsca. A przecież nawet w małym mieszkaniu można spokojnie jakieś zwierzę trzymać, chociaż nie każde będzie się do tego celu nadawać. Wybór zwierzaka do hodowania w domu należy porządnie przemyśleć, aby później nie było kłopotów opieką nad nim.

Źródła światła grzewczego i ich zastosowania

otoczenie
Author: Prayitno/ more than 2 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Z reguły tak zwane promienniki podczerwieni stosuje się do nagrzewania, ogrzewania i nieco lepszego procesu odparowywania i suszenia. Często także używa się je do choćby dogrzewania terrarium, ponieważ są one wspaniałym źródłem promieniowania cieplnego i zarazem idealnie wnikają w ogrzewany przedmiot, bądź organizm.

Planujesz zakup gada? Odwiedź sklep terrarystyczny!

profesjonalne terrarium
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób chce mieć w swoim mieszkaniu zwierzę, znaczna część z nich adoptuje kota lub psa, są to ponoć najwierniejsi nasi przyjaciele. Lecz coraz więcej ludzi wybiera mniej lubiane pieszczochy, wywodzące się z rodziny płazów. Może na pierwszy rzut oka nie są dla nas zbytnio urokliwe, jednak nierzadko można się do nich przywiązać nie słabiej niż do gatunków futerkowych. Dodatkowo, żaden pies nie pokona w długowieczności typowego żółwia. Chcesz nabyć takie stworzenie? Odwiedź sklep terrarystyczny.
Subscribe to RSS - gad

Nagrania