Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

W pełni wyposażone akwaria najwyższej jakości

akwarium, akwarystyka
Source: http://www.akwarystyka.sklep.pl/
Wnętrze mieszkalne czy firmowe to często wizytówka jego właściciela. Odzwierciedla ono styl oraz charakter, a także zapatrywania. Dlatego ludzie kładą dużo wysiłku oraz pracy by stworzyć wnętrza pomysłowe i niepowtarzalne. Bardzo ważnym fragmentem każdego wnętrza, bez względu od jego stylu są jego dodatki. To one są przysłowiowa kropką nad i, dopracowują całe dzieło. Muszą one być jednakże nienagannie dostosowane do globalnego charakteru panującego w danym wnętrzu.

Dobieramy oświetlenie oraz filtry do akwarium

Akwarium, koniki morskie
Author: Selena N. B. H.
Source: http://www.flickr.com
Widok poruszających się w wodzie rybek wśród intensywnej zieleni głęboko odpręża i skutecznie odciąga oczy od telewizora. Akwarium bywa też niepowtarzalną dumą domu. Warto więc pomyśleć o jego założeniu.

Do czego są wykorzystywane żarówki uvb

choroby serca
Author: Krzysztof Belczyński
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi uwielbia mieć w mieszkaniach rozmaite zwierzątka i zajmować się uprawami tych roślin, które potrzebują dużej liczby ciepła i światła. Każda lampa grzewcza przydaje się również podczas sprawowania opieki nad najmłodszymi zwierzętami.

Poradnik - jakie zwierzę kupić dziecku

Akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Setki opiekunów nie wie, czy ulec prośbom pociechy o zwierzę domowe. Czy zatem jest to trafiony pomysł? Czy powinno się sprawić dziecku zwierzę? Jakie są plusy i minusy takiej decyzji? No i które zwierzątko będzie najlepszym wyborem?

Zwierzęta powodują wiele radości - Pies, kot, czy ryby?

pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy na pewnym etapie swego życia posiadał zwierzęcego przyjaciela. Momenty przeżyte razem są fantastyczne i nie można ich niczym zastąpić. Zwierzaki są towarzyszami ludzi niezależnie od wieku, płci, czy narodowości. Każdy lud, jaki ucywilizował zwierzęta wypracował z nimi wyjątkową więź. Wiele stworzeń domowych ewolucyjnie przystosowało się do życia z ludźmi.

Jak wybrać pupila właściwego dla całej rodziny

rybki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Kot lub pies nie wchodzą u Ciebie w grę, ale musisz mieć jakieś zwierzaki? Ze spokojem, droga wolna, ponieważ do wyboru masz rybki, gady i płazy czy gryzonie. Zanim jednak wybierzesz coś sprawdź, co trzeba zrobić, by zaspokoić potrzeby tych zwierzątek.

Dużo ludzi marzy o pracy, która byłaby związana z czworonogami

kot
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Wiele ludzi chciałoby mieć pracę , która łączyłaby się z czworonogami. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę jak ciężkie i sumienne jest to zadanie. Znaczna część swoją przygodę ze zwierzętamirozpoczyna już od najmłodszych lat. Częste wyjazdy do ZOO, gdzie napotkać możemy nawet wyjątkowo egzotyczne ich odmiany czy chociażby do przytułków dla porzuconych zwierząt.

Jak dobrać sprzęt i filtry do akwarium?!

Okres wakacji to idealny moment na to by zadbać o domowy ogród i wzbogacić go np. o efektowne oczko wodne. Oryginalna aranżacja nie tylko ozdobi nasz ogród, ale założona własnoręcznie i na bieżąco pielęgnowana stanie się z pewnością powodem do dumy! Przed założeniem kaskady lub oczka wodnego warto skorzystać z porady specjalistów, którzy doradzą wybór odpowiednio oświetlonego miejsca, polecą najlepszy sprzęt (pompy i filtry) oraz podpowiedzą jaki pokarm i akcesoria dla zwierząt powinniśmy wybrać.

Jak najlepiej zacząć przygodę z akwarystyką, jakie wyposażenie jet niezbędne na samym początku

akwarium
Source: http://www.flickr.com
Akwarystyka to piękne hobby, będzie jednak wymagać odpowiedniego przygotowania. Nie obejdzie się bez pewnych zakupów, należy również nabyć choć odrobinę teorii, żeby wiedzieć, jak co robić. Na początku raczej nie ma co zbytnio szaleć, jeżeli nie będzie się całkowicie przekonanym co do tej pasji, dużo lepiej jest zrobić niewielki zestaw i zobaczyć, jak akwarystyka wygląda w praktyce. Jeżeli się nie ma żadnej praktyki, to nie należy się także porywać od razu na rybki trudniejsze w utrzymaniu.

Pages

Subscribe to RSS - akwarium

Nagrania