Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Atrakcyjna oferta na nocleg w Dąbkach

jezioro
Author: Piotr Włodarczyk
Source: http://www.flickr.com
Dąbki to nadzwyczaj malownicza miejscowość uzdrowiskowa, mieszcząca się w pobliżu Morza Bałtyckiego oraz jeziora Bukowo. Miejscowość ta regularnie przyciąga niemało ludzi, jakie pragną wypocząć i zrelaksować się.

Wakacje z wędką

różne ryby
Author: James Palinsad
Source: http://www.flickr.com
Turystyka wędkarska w Polsce jest mocno rozwinięta. Z roku na rok nad piękne jeziora przybywają coraz to większe tłumy miłośników aktywniejszych form wypoczynku jakim jest na przykład wędkarstwo. Dużym atutem jest spora ilość jezior oraz ich rozmaitość. Dobrze przygotować się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczywania ,jak i na co bardziej ciekawe oferty agencji turystycznych, szczególnie w sytuacji, kiedy jest się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie marzył, aby wyjazd na ryby stał się obecnie faktem? Obecnie dzięki odpowiednim ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to możliwe.

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Morze, Mielno
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com
Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wspomnianych sportów winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie zawiedziony.

Wakacje – gdzie w tym roku spędzić coroczny urlop?

Panorama Jerozolimy
Author: photoantenna
Source: http://www.flickr.com
Coraz bliżej wakacje. Już z pewnością w tej chwili bardzo dużo osób planuje swoje letnie wyjazdy. Dla tych, którzy nie są w stanie podjąć szybciej decyzji dostępne są dwie, naprawdę różne propozycje: Peru oraz Ziemia Święta.

Niezapomniana wycieczka na Mazury, które są pełne malowniczych jezior, lasów i ciekawych zabytków

jezioro
Author: oatsy40
Source: http://www.flickr.com
Gdy zastanawiamy się nad dobrym miejsce na urlop w kraju, Mazury będą idealnym wyborem. Rok rocznie przyciągają duże ilości turystów zakochanych w cudownych jeziorach i wysepkach, które mogą podziwiać w spokoju.

Miejscowości zdrojowe to świetne miejsce odpoczynku na każdą porę roku.

Ciechocinek
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Polska jest miejscem o wielu walorach geograficzono-przyrodniczych. Nasz kraj daje możliwość aktywnego relaksu nad Bałtykiem, otworem stoi wiele mniejszych lub dużych łańcuchów górskich, swoje walory pokazują mnogie akweny wodne i rzeki, jest nawet mała pustynia.

Wakacje nad jeziorem – idealna oferta dla całej familii

mazury
Author: Michał Huniewicz
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu turystów najlepszą opcją wakacyjną jest nocleg w pobliżu jeziora, który równocześnie jest związany z ciekawymi atrakcjami. Nic dziwnego, że zarówno starsze osoby, jak i rodziny z małymi dziećmi z przyjemnością przyjeżdżają nad większe jeziora, zatrzymując się w tym rejonach na dłużej. W przypadku gdy ktoś bardzo lubi taki rodzaj odpoczynku, jak najbardziej powinien skusić się na Mazury, gdzie możemy odnaleźć sporo interesujących propozycji noclegowych tuż przy jeziorach.

Domki letniskowe w Dąbkach - fascynująca i szeroka oferta

jezioro, woda
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
Dąbki to atrakcyjna miejscowość uzdrowiskowa położona nad Morzem Bałtyckim oraz nad jeziorem Bukowo. Znajduje się tu parę sanatoriów oraz uzdrowisk, aczkolwiek turyści entuzjastycznie odwiedzają również Dąbki w sezonie turystycznym. Urlop w Dąbkach nad Morzem Bałtyckim naturalnie będzie przynależeć do nadzwyczaj udanych.

Czy spojrzeliśmy na Januszkowice, miejscu w którym przedstawiają nam sport - wakeboard ?

Wyczynowy wakeboarding
Author: www.GlynLowe.com
Source: http://www.flickr.com
Pomyślmy jak spędzić czas nad wodą. Nim udamy się nad jezioro oraz zadecydujemy się, w jakie miejsce chcemy jechać, powinniśmy się namyślić jak pragniemy spędzić taki czas. Czy chcemy tylko siedzieć na plaży i raz na jakiś czas wejść do wody, czy być może pragniemy wypróbować czegoś niesamowitego i wyuczyć się czegoś nowego?

Pages

Subscribe to RSS - jezioro

Nagrania