Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Atrakcyjna oferta na nocleg w Dąbkach

jezioro
Author: Piotr Włodarczyk
Source: http://www.flickr.com
Dąbki to bardzo romantyczna miejscowość uzdrowiskowa, która mieści się w pobliżu Morza Bałtyckiego oraz jeziora Bukowo. Miejscowość ta regularnie przyciąga sporo ludzi, które chcą odpocząć i zrelaksować się.

Cudowne wakacje nad mazurskimi jeziorami - dowiedz się znacznie więcej!

Author: Siedlisko Morena
Ludzie na pewno już nie pamiętają, inni nawet o tym nie mieli pojęcia,jednak jeszcze niedawno Mazury startowały dozaszczytnego tytułu jednego z aktualnych cudów świata. Niestety, chociaż konkursu nie wygrały, to jednak o tym wspaniałym miejscu zrobiło się naprawdę głośno na całym kontynencie. I bardzo dobrze.

Na ryby do Szwecji - nie tylko dla mężczyzn

łowienie ryb
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie okłamujmy się, nasza ojczyzna nie jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla ludzi, którzy uwielbiają spędzanie czasu na cierpliwym łapaniu ryb. Krajowe akweny wodne nie są znane z obfitości rodzajów ryb, a normy prawne skutecznie zniechęcają zwolenników tego sportu.

Wakacje z wędką

różne ryby
Author: James Palinsad
Source: http://www.flickr.com
Turystyka wędkarska w kraju jest silnie rozwinięta. Z roku na rok nad piękne górskie rzeki przybywają coraz to większe rzesze zwolenników aktywnego wypoczynku jakim jest chociażby wędkarstwo. Dużym plusem kraju jest spora ilość zbiorników wodnych oraz ich różnorodność. Dobrze przygotować się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej oryginalne oferty biur podróży, zwłaszcza w wypadku, gdy jest się zapalonym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie śnił, aby podróż na ryby stał się teraz faktem? Obecnie dzięki specjalnym ofertom renomowanych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to osiągalne.

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Morze, Mielno
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com
Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wspomnianych sportów winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a na pewno nie będzie zawiedziony.

Wakacje – gdzie w tym roku spędzić coroczny urlop?

Panorama Jerozolimy
Author: photoantenna
Source: http://www.flickr.com
Coraz bliżej wakacje. Już z pewnością w tej chwili bardzo dużo osób planuje swoje letnie wyjazdy. Dla tych, którzy nie są w stanie podjąć szybciej decyzji dostępne są dwie, naprawdę różne propozycje: Peru oraz Ziemia Święta.

Niezapomniana wycieczka na Mazury, które są pełne malowniczych jezior, lasów i ciekawych zabytków

jezioro
Author: oatsy40
Source: http://www.flickr.com
Gdy zastanawiamy się nad dobrym miejsce na urlop w kraju, Mazury będą idealnym wyborem. Rok rocznie przyciągają duże ilości turystów zakochanych w cudownych jeziorach i wysepkach, które mogą podziwiać w spokoju.

Miejscowości zdrojowe to świetne miejsce odpoczynku na każdą porę roku.

Ciechocinek
Author: grego1402
Source: http://www.flickr.com
Polska jest miejscem o wielu walorach geograficzono-przyrodniczych. Nasz kraj daje możliwość aktywnego relaksu nad Bałtykiem, otworem stoi wiele mniejszych lub dużych łańcuchów górskich, swoje walory pokazują mnogie akweny wodne i rzeki, jest nawet mała pustynia.

Wakacje nad jeziorem – idealna oferta dla całej familii

mazury
Author: Michał Huniewicz
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu turystów najlepszą opcją wakacyjną jest nocleg w pobliżu jeziora, który równocześnie jest związany z ciekawymi atrakcjami. Nic dziwnego, że zarówno starsze osoby, jak i rodziny z małymi dziećmi z przyjemnością przyjeżdżają nad większe jeziora, zatrzymując się w tym rejonach na dłużej. W przypadku gdy ktoś bardzo lubi taki rodzaj odpoczynku, jak najbardziej powinien skusić się na Mazury, gdzie możemy odnaleźć sporo interesujących propozycji noclegowych tuż przy jeziorach.

Pages

Subscribe to RSS - jezioro

Nagrania