Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Dla licznych osób wczasy nad polskim morzem to idealny pomysł na spędzenie wakacji

zachód nad bałtykiem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę ludzie przeznaczają wiele własnego czasu na pracę. Nie sposób ukryć, że z tego względu czas wakacji jest dla nich jednym z przyjemniejszych w roku. Szukania ofert rozpoczynają się już kilka miesięcy wcześniej, a pomysły na miejsce non stop się zmieniają.

Podróże zimowe, czyli dokąd powinno się wybrać się na wczasy w zimie?

Uczestnicy na biegówkach
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Jeżeli czeka Cię urlop zimowy, czy może zastanawiasz się nad tym dokąd wybrać się na ferie czy też święta to mamy dla Ciebie wyborną wiadomość, gdyż ewentualności wyjazdów zimowych jest nadzwyczaj wiele. Jeśli pogoda dopisuje i mamy istotnie piękną, mroźną zimę, w czasie jakiej drzewa zatopione są czapami śniegu to doskonałym pomysłem na wyjazdy zimowe zdoła okazać się wypad w góry.

Zbliża się sezon białego szaleństwa!

Author: iStock.com
Niejednej osobie marzy się wypad w góry w czasie ferii zimowych. Ogółem zimą wszyscy nagle chcą być wykwalifikowanymi narciarzami. Ale, kiedy przychodzi, co, do czego wychodzi na to, że ogromna część „super” narciarzy nigdy nie miała desek na nogach. Zimową porą narty są genialną rozrywką.

Wyjazdy dla studentów nie powinny być kosztowne

Odzież sportowa termoaktywna, narty
Author: Gatta
Source: Gatta
Uczniowie oraz studenci nierzadko mają spore obniżki na przeróżne wydarzenia, przez to okres nauki jest odpowiednim okresem na przeróżnego rodzaju podróże, w których mamy ochotę jak najwięcej zwiedzić, bo dzięki temu, możemy zaoszczędzić wiele finansów.
Subscribe to RSS - Ferie

Nagrania