Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Pieniny jako doskonałe miejsce dla tych urlopowiczów, którzy latem lubią wypoczywać w górach

noclegi w pieninach
Author: Alexandru Panoiu
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy gór, jak również górskich wypraw nie wyobrażają sobie wczasów bez wycieczki na południe Polski. Tatry bądź Sudety to najprawdopodobniej najpopularniejsze kierunki, ale przygotowując wyjazdowe plany warto wziąć pod uwagę także i inne rejony.

Gdzie przenocować załogę

hostel
Author: Oleg Brovko
Source: http://www.flickr.com
Często zdarza się tak, że pracownicy z rozmaitych gałęzi przemysłu przenoszą się czasowo poza miejsce zamieszkania, bo tam czeka na nich zatrudnienie. W określonym miejscu muszą jednak jakoś nocować. Dlatego tworzone są tak zwane kwatery pracownicze. Mogą one przybierać różne rodzaje. Kilkadziesiąt lat temu w każdym mieście działały hotele robotnicze dla tych ludzi, którzy na stałe mieszkali gdzie indziej. Aktualnie takich miejsc jest bardzo mało lub zmieniane są w budynki innego rodzaju. Zainteresowanie kwaterami pracowniczymi jest wielkie. Można to stwierdzić na przykładzie popularności hasła „kwatery pracownicze Wrocław” w sieci.

W których bałtyckich miejscowościach warto nabyć domek letniskowy?

Plaża nad Bałtykiem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że szeroko rozumiany wypoczynek stanowi dla nas niezmiernie istotną część naszej powszedniości. Jest to bowiem czynność, dzięki której zdołamy skutecznie odnowić utracone przez nas siły.
Subscribe to RSS - budynki

Nagrania