Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Pieniny jako doskonałe miejsce dla tych urlopowiczów, którzy latem lubią wypoczywać w górach

noclegi w pieninach
Author: Alexandru Panoiu
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy gór, jak również wysokogórskich wypraw nie wyobrażają sobie wakacji bez wyjazdu na południe Polski. Tatry czy Sudety to bodajże najpopularniejsze kierunki, lecz przygotowując wakacyjne plany warto wziąć pod uwagę także i pozostałe rejony.

Gdzie przenocować załogę

hostel
Author: Oleg Brovko
Source: http://www.flickr.com
Często ma miejsce sytuacja, że robotnicy z rozmaitych gałęzi przemysłu wyjeżdżają czasowo poza własne miasto, bo tam czeka na nich zajęcie. W danym punkcie muszą jednak jakoś nocować. Do tego celu służą tak zwane kwatery robotnicze. Mają one zróżnicowane formy. Dawniej w każdej miejscowości istniały hotele pracownicze dla tych ludzi, którzy na stałe zameldowani byli w innym miejscu. Na dzień dzisiejszy takich punktów jest niewiele lub przekształcane są w obiekty o innym charakterze. Zapotrzebowanie na kwatery pracownicze jest niezwykle duże. Można to stwierdzić na podstawie częstotliwości wyszukiwania frazy „kwatery pracownicze Wrocław” na stronach WWW.

W których bałtyckich miejscowościach warto nabyć domek letniskowy?

Plaża nad Bałtykiem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zataić zjawiska, że w szerokim zakresie rozumiany wypoczynek stanowi dla nas wyjątkowo znaczącą część naszej powszedniości. Jest to bowiem czynność, dzięki jakiej zdołamy sprawnie odnowić utracone przez nas siły.
Subscribe to RSS - budynki

Nagrania