Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Pieniny jako doskonałe miejsce dla tych urlopowiczów, którzy latem lubią wypoczywać w górach

noclegi w pieninach
Author: Alexandru Panoiu
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy gór, a także górskich wypraw nie wyobrażają sobie urlopu bez wycieczki na południe kraju. Tatry czy Sudety to prawdopodobnie najpopularniejsze kierunki, lecz przygotowując urlopowe plany warto uwzględnić również i pozostałe regiony.

Gdzie przenocować załogę

hostel
Author: Oleg Brovko
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie zdarza się tak, że robotnicy z rozmaitych gałęzi przemysłu wyjeżdżają czasowo poza miejsce zamieszkania, bo tam jest dla nich praca. W danym mieście muszą jednak gdzieś mieszkać. Dlatego powstają tak zwane kwatery pracownicze. Mogą one przybierać różne rodzaje. Kilkadziesiąt lat temu w każdym mieście funkcjonowały hotele pracownicze dla tych ludzi, którzy na stałe zameldowani byli gdzie indziej. Aktualnie takich hoteli jest bardzo mało lub zmieniane są w obiekty o innym charakterze. Zainteresowanie kwaterami pracowniczymi jest wielkie. Można to stwierdzić na podstawie popularności hasła „kwatery pracownicze Wrocław” w Internecie.

W których bałtyckich miejscowościach warto nabyć domek letniskowy?

Plaża nad Bałtykiem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że szeroko rozumiany wypoczynek stanowi dla nas niezmiernie istotną część naszej powszedniości. Jest to bowiem czynność, dzięki której zdołamy skutecznie odnowić utracone przez nas siły.
Subscribe to RSS - budynki

Nagrania